Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek emelt szintû töri...

Szerintetek emelt szintû töri érettségire fel lehet készülni egyedül? (Kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, de eléggé elrontottam, kevés pontom lett, szóval valószínûleg nem vesznek fel egyetemre.

Az érettségi eredményeim:

Magyar 87% (5)

Matek 32% (2)

Töri 70% (4)

Angol emelt 64% (5)

Szakmai 41% (3)

A szakmai nem lényeges, nem ilyen pályán szeretnék továbbtanulni.

Szóval ami szóbajött, mint pluszpont, az a magyar vagy töri szintemelô, vagy valamilyen nyelvvizsga más nyelvbôl, illetve okj.

Az angol emeltet nem hiszem, hogy megtudnám írni jobban, azt hittem egyébként, hogy jobban megy, magántanárhoz is jártam. Nagyon utálom is már ezt a tantárgyat. De más nyelvet szívesen tanulnék, csak sajnos szakgimibe jöttem, itt csak angolt tanultam.

A magyar emeltet én nem merném bevállalni, annyira azért már nem megy.

A töri emelt lenne talán a legjobb választás, de nem tudom, hogy ha a közép is csak 70% lett, akkor hogy menne az emelt 1 év felkészülés után.

Továbbá gondolkodtam még az okj-n, egy 1 éves képzés jó lenne, csak alig találni sajnos.

Még arra is gondoltam, hogy megtanulok eszperantóul, és lenyelvvizsgázok abból.:D Unokatesóm így kapta meg az informatikai diplomáját.


Ti mit ajánlotok?



2018. jún. 29. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán meg lehet csinálni. Én anno pluszban még felkészítőre is jártam, az is segített (ezen belül is vannak jobbak és rosszabbak, de akár még ingyenes is van, ha az merülne fel). Az emelt mellett a matekon is javítani fogsz?
2018. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!