Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az előnyösebb egy...

Melyik az előnyösebb egy önéletrajznál ha sok munkahelyen dolgozott és sok munkahelyet írt be vagy hosszú ideig egy helyen dolgozott és azt írta be egyedül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú ideieg egy helyen dolgozott az a jó.
2017. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú ideig egy helyen dolgozott. Ha gyakran váltogatja a munkahelyét az nem fog tetszeni egy olyan cégnek aki bízni akar az alkalmazottakban mert nem jó senkinek ha hirtelen lelép. A másik ami megfordul a cèg fejében az hogy lehet hogy azèrt rugták ki mert rosszul dolgozott vagy olyan ügye voltak a munkatársaival amièrt el kellett bocsáltani.
2017. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hosszú munkaidő egy helyen. Én több helyen dolgoztam "rövidebb" ideig /1-1 év/ plusz 2* fél év szakmai gyakorlat, így a cégek ezt úgy könyvelik el, hogy pályakezdő, mert nem húztam le éveket még egy helyen. Plusz volt 1-2 olyan hely, ahol a próbaidő alatt felmondtam,ezeken egy hónapnál tovább nem is dolgoztam, próbálom elhallgatni az interjúkon.
2017. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz hosszú és rövid időnek. Mert én pl. már az ötödik munkahelyemet taposom, ámde a legrövidebb, amit egy helyen töltöttem az 3 év volt.
2023. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!