Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan keszuljek emelt matek...

Hogyan keszuljek emelt matek erettsegire?

Figyelt kérdés
Most megyek 11.-be. Barhogy is hangzik, egesz eletembe a leheto legrosszabb matek oktatast kaptam. Altalanosban, gimiben is, legrosszabb tanarokat kaptam meg. Szeptembertol matek faktra fogok jarni, ami eleg huzos lesz, de muszaj felerosodnom, igy nincs mas valasztasom. Viszont a jelenlegi matek tudasom egyenlo a nullaval. Konkretan semmit nem tudok. Szerencsere erzekem van hozza, szoval ha kapok egy jo tanart menne a dolog kis ido utan. Van meg 2 evem az erettsegiig, mit gondoltok, hogy keszuljek?

2018. júl. 13. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem vállalj diákmelót és a pénzt fektesd egy jobb magán matek tanárba.

Ha lehetséges akkor ne csak az érettségire, de az egyetem első félévére is készítsen fel, ha gazdasági, vagy informatikai vonalon tervezel tovább tanulni?

2018. júl. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű a terv, semmi varázslat.

Szzimplán brutálisan sokat kell gyakorolni, ennyi az egésznek a kulcsa.


Rengeteg matek könyv van a neten, amik eléggé jók. Meg kell oldani a feladatokat és gyakorolni.


Ha nem elég neked 1 óra akkor gyakorolj kettőt.


S legyen rendszeres a gyakorlás.

2018. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezeket az oldalakat tudom ajánlani:


mateking.hu

easymaths.hu

matekerettsegi.hu

2018. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mind a harom valaszolonak! Nem tudom ki pontozott le benneteket de szerintem jokat irtatok.. Egyebkent meg nincsen egy adott kar amire mennek, de mindenkeppen valami kozgazdasag, marketing,kulfoldi kapcsolatokban gondolkozom. Attol is tartok, hogy most bekerulok faktra ahol mindenki vag mindent matekbol, en meg meg semmit, nem tudom hogy fogom magam felhuzni..
2018. júl. 13. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, ha nincs megfelelő alapod, akkor onnan kezd, ne az emelt anyaggal. Geometria alapok,függvény alapok,valszám/statisztika alapjait nézd át.
2018. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!