Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyire gáz...

Szerintetek mennyire gáz később kezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel egyetemre sajnos ezért elmegyek egy 2éves okj-ra. A 2év alatt csinálnék egy emelt infót meg egy nyelvvizsgát is meg ugye okj is plusz pont.

Mennyire lógnék ki a gólyák közül ha én addigra már 21éves lennék, ők meg többnyire 18-19?

Egyébként az Óbudai egyetem Neumann János Kar-on a mérnökinfó szakra szeretnék bekerülni.


2018. júl. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem érdekel, ez nem az ovi, felnőtt emberek járnak egyetemre, beleértve a 18 és a 40 évest is, meg a többit.
2018. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se lógnál ki, nekem gimi utolsó évében volt egy 21 éves osztálytársam ő egyáltalán nem tűnt ki közülünk, felfogás kérdése az egész. Sok sikert egyébként! :D
2018. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen kezdtem, nem volt semmi problémám belőle.
2018. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, sokan kezdik akár 25 évesen is :)
2018. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most hátast fogsz dobni. Én jövőre tudok jelentkezni az orvosira (ahol ugye nincs esti meg levelező), akkor leszek 39 éves.

Gondolod engem érdekel, hogy ki és mit gondol rólam?

2018. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év korkülönbség az semmi...
2018. júl. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nézd meg a statisztikát, a legtöbben 27 fölött kezdik. Szóval még a fiatalabbak közé tartoznál. Sokan újrajelentkeznek miután elvégezték az első alapszakukat, többször felvételiznek, átjelentkeznek, buknak.. stb. Még jobban is jössz ki, több ideig tanulsz, több időd van dönteni a jövődről.
2018. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen kezdtem. Ne aggódj miatta, nem fogsz kilógni. ^^
2018. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!