Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elrontottam. Hogyan hozhatnám...

Elrontottam. Hogyan hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán elrontottam az életemet. Az iskolás éveimet elvertem és már nagyon megbántam. Tudom, utólag késő bánat. Szeretném valagogy újrakezdeni. Nincs semmilyen végzettségem, de az informatika érdekel. Igazából az informatikának szinte minden ága érdekel.

2018. aug. 21. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Eddig oke, vannak evvel igy sokan. Milyen vegzettseged van?
2018. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Új érettségi infóból és matekból.

Programtervezői vagy mérnökinformatikai esetleg gazd. infós szak.

Elvégez.. közben rengeteget gyakorol..


Kész az új élet, ha ennyire érdekel az informatika.


Vagy minden időd mostantól a programozásba ölöd és szabadúszóként esetleg kisebb vállalkozásoknál elkezdel dolgozni.


Megint kész az új élet.

2018. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Esti oktatáson nincs felső korhatár, leérettségizel (ha még nincs meg) és elvégzel egy (vagy több) informatikához köthető okj-t. Talán a héten még nem késő valahova pótbeiratkozni.
2018. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha minden időm a programozásba ölöm papír nélkül akkor sem fogok kelleni senkinek, még akkor sem, ha azt állíthatnám magamról, hogy profi programozó vagyok.
2018. aug. 21. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyne kellenél... számtalan kisebb cég keres programozni tudó emberkéket.

Ott nem a papírt nézik, hanem kapsz egy feladatot.

Multi és komolyabb helyekre kell csak a diploma.

2018. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!