Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elkezdenétek a tanárképzésbe...

Elkezdenétek a tanárképzésbe 21 évesen, ha rájönnétek, hogy ez az álmotok? 20L

Figyelt kérdés

Csak 21 évesen tudnám kezdeni.

Ha általánosban tanítanék 25 évesen végeznék. Plusz egy év kötelező gyakorlat.

Ha gimnáziumban akkor pedig 26 évesen. Plusz egy gyakorati év kötelező megint.

Belekezdenétek lányként, ha utána tudjátok, hogy szeretnétek hamarosan családot alapítani, gyerekeket. Illetve nem lenne -e már késő szerintetek belekezdeni? Később pályakezdő lenni?

Eddig egy mérnökképzésben voltam, de nagyon nem az én világom sajnos.

Szükségem van más véleményére,mert nagyon örlődöm most miatta.

Köszönöm a segítséget előre is.



2018. szept. 11. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen elkezdeném. Ha ez az álmom, és erre érzek elhivatottságo t meg motivációt 40 évre, nem másra. Amúgy ha akarod, akkor kereshetsz mellette szerintem más munkát, és mehetsz levelezőre. Meg amúgyis megéri elvégezni, ha te ezt tudnád szívből, szívesen csinálni. Még fiatal vagy . Ismerek olyat is, aki már 40 fölött kezdte el az iskolát.
2018. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11. Osztatlan tanári nincs levelezőn.
2018. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor nemtom,de nappalin mindenképpen vágjon bele!:)
2018. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én idén 21 évesem kezdtem a tanárszakot. Szerintem bőven belefér.
2018. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felesleges 21 évesen azon agyalni, hogy majd 27 évesen egy pasi elfogadja-e a karrier választását. Aki hozzá való, az el fogja fogadni, sőt, alap lesz a számára, hogy ha ezzel a nővel akar kapcsolatot, akkor támogatja benne. Erről szól a család, a valódi párkapcsolat, hogy támogatják egymást a felek. Akkor is, ha valaki 30 , 40 sőt, 50 felett szeretne tovább tanulni. Most 21 évesen mondjon le erről a pályáról azért, hogy majd a huszas évei végén ne akadályozzon egy férfit a párválasztásban? Nevetséges még a gondolata is számomra, hogy ez szempont. Orvosi egyetem mellett is van aki gyereket nevel, egy sima tanár szak mellé férjen már meg a család, én úgy gondolom.
2018. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!