Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Elég korosnak mondhatom...

Xpriest kérdése:

Üdv! Elég korosnak mondhatom magam, a hátam mögött lévő 30 teles évemmel, megértitek miért írom. Anno sok rossz döntés miatt, most esti iskolába menetelek az érettségi felé. A célom, hogy kozmológiát tanuljak. Meg-e tudtok erősíteni a sikerben?

Figyelt kérdés

Sajnos Fizikából ezen érettséginél nem tehetek emelt szintűt, ezért a választható opciók közül a Földrajzot jelöltem meg, aminek jelentős köze is lehetne az elképzeléseimhez, ha nem lenne 1 év minden egyéb és 3 év gazdasági Földrajz, ami miatt az oktató azt javasolja örüljek, ha a középszint sikerül heti egyes óraszámmal.

A matematikában remekelek, ez a része régóta jól megy, ez lenne a másik amit szeretnék emelt szintre vinni, ha sikerül... hogyan tovább? Merre indulhatok el? Tapasztalata van valakinek ilyen esettel? Félek a korom miatt már kissé elkéstem ezekkel.



2018. szept. 11. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
65-ig simán dolgozni fogsz. Ha még 5 évig tanulsz akármit is akkor is legalább még 30 évet dolgozol vele. Miért lenne késő?
2018. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem látok bele, de elképzeléseim szerint kutatómunkát végeznek, új elméleteket dolgoznak ki az egyre újabb információk alapján, mint ahogy ezt elképzelik sokan. De amire végzek kevesebb időm lesz egyáltalán belerázódni, esetleg lényeges elméleteket, bizonyításokat letenni az asztalra, mint mondjuk egy huszonévesnek, akinek még a szeme is jobb. Valljuk be az öregedés nem leányálom. Nagyjából ez amitől tartok.
2018. szept. 11. 22:58
 3/3 Mojjo ***** válasza:
Jelentkezz fizika alapszakra. Matek emelt + fizika alap elég lesz, hogy bekerülj.
2018. szept. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!