Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Budapesti iskolákat...

Melyik Budapesti iskolákat érdemes megjelölni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én 2019-ben fogok felvételizni. És nem igen van ötletem, hogy melyik iskolákat jelöljem meg. Az biztos hogy a Teleki Blanka Gimnázium lesz az első helyen. De utána semmi ötletem:/ szóval tudnátok nekem írni hasonló iskolákat és a véleményeteket róla? Nagyon fontos lenne! Vagy esetleg aki ugyanúgy most fog felvételizni mint én az írjon privibe

2018. nov. 16. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, szintén 2019-ben felvételizek. Valószínűleg én is megjelölöm a Telekit, de nem elsőnek ugyanis nem ez az elsődleges tervem. Viszont több ilyen jellgeű iskolát is megjelölök majd kötük a Széchenyi István Közgazdaságit ahova nemsokára megyek nyíltnapra illetve a Vásárhelyi Pált, ahol már voltam nos hát... az iskola nagyon modern és fiatal, az igazgató kedves volt, bár kicsit furcsa volt amikor odamentünk egy ajtóhoz amire rá volt írva hogy „informatika terem" és azt mondta hogy ez egy informatika terem mi meg bámultunk az ajtóra hogy na ne mond ezt mi is el tudjuk olvasni. A gyerekekkel nem találkoztunk, azaz két lány az óra felénél konkrétan kivágta az ajtót hogy na ők megérkeztek órára aztán amikor észrevették hogy itt épp tájékoztatás megy megszeppenve bocsánatot kértek és kimentek. Menj fel felvi.hu-ra és ott koválaszthatod a megyét, a képzést, a szakot. Sok sikert és bocsi hogy hosszú lett remélem azért egy kicsit tudtam segíteni _:D
2018. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtál segíteni köszönöm:D
2018. nov. 21. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Kölcsey,Színyei Merse Pál Gimnázium, Szent-Györgyi Albert, Petőfi.
2018. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!