Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit választanátok? Szerinte...

Ti mit választanátok? Szerintetek, melyik lenne a legjobb? Kérlek, ajanljatok sulit.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek melyikből lehet a legjobban megélni? Mi mit választanátok? Középiskolát kell választanom. Kiskorom óta óvónőképzőbe szeretnék menni, gyerekekkel foglalkozni, csak sajnos erre felé ebből nem nagyon lehet megélni, kevés az óvoda. A második terv, hogy elmegyek pincér-szakácsnak. Ez is jó terv, el tudom magam ebben a szakmában képzelni, csak a körülöttem lévő emberek nagyon sokat dolgoznak a minimál bérért. Harmadik az építészeti suli, amiben ha sikerülne elhelyezkednem,többet kereshetnék. Viszont nem tudom magam ebben a szakmában elképzelni, nem igazán érdekel. Ti melyiket valasztanátok, a jövőre nézve?


Tudnátok nekem ajánlani BPen ajánlani vagy jó óvónőképzőt, pedagógia, szakács vagy pincér szakos sulit? Ahol ezt tudnám tanulni. Jó lenne, ha nem gimi lenne, hanem szakközépiskola. Köszönöm!



2018. dec. 11. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Óvodapedagógusból hiány van, de csak akkor kezdd el, ha igazán elhivatott vagy.
2018. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves első! Tudsz nekem ilyen sulit ajánlani Budapesten?:)
2018. dec. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!