Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez mennyire reális? (Bővebben...

Ez mennyire reális? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős, sajnos eddig nagyon elpazaroltam az időt és nem foglalkoztam matematikával, most viszont nagyon megtetszett, körülbelül 2 hete nincs olyan nap, mikor nem foglalkozom vele, eddig gyenge 2-es voltam, ehhez hozzájön, hogy nagyon megtetszett egy mérnöki szak, szerintetek mennyire lehetséges, hogy egyedül felkészüljek az érettségiig emelt szinten úgy, hogy egy jó 70-80%-ra sikerüljön?
2018. dec. 17. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eddig 2-es voltál,akkor szinte bizonyos ,hogy hiányoznak az emelthez az alapok, szerintem nem lehetséges bő 5 hónap alatt EGYEDÜL felkészülni, talán tanár segítségével ,de akkor se garantált. Ha mérnöki szak akkor mellette van más felvételi tárgy ,ami természettudományi(?) abból lehet esélyesebb ,bár ha matek nem ment( vagy lusta voltál hozzá) ,akkor más számolós tárggyal is baj lehet lsd. kémia,fizika, de ezeket középszinten be lehet vállalni. Egyébként milyen szakról van szó?
2018. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!