Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény ELTE- TÓK óvodapedagó...

Vélemény ELTE- TÓK óvodapedagógia angol specializáción?

Figyelt kérdés

Nehéz az alkalmassági vizsga? Kedvesek a tanárok és a hallgatók? Van mesterképzése?

Valószínűleg ezen a szakon tanulnék tovább jövőre.

Várom a tanácsokat, tapasztalatokat, véleményeket.


2018. dec. 22. 20:33
 1/2 anonim válasza:

Szia!:) Én ide járok,csak annyi hogy nem óvodapedagógiára,hanem tanító szakra, viszont angolos vagyok.

Az alkalmassági vizsga nehézsége attól is függ,hogy ki vizsgáztat. Javaslom,hogy menj el az előalkalmasságira (februárban van), hogyha az nem sikerülne akkor még mindig lesz egy dobásod utána :) Én tesin eléggé leizzadtam,bár hozzáteszem,sosem sportoltam :D Énekre készülj fel dalokkal és kottaolvasással,ha ez megvan,nagy baj nem lehet :) Beszédalkalmasságin ugye a lényeg hogy ne legyen beszédhibád, hát, azt tudom hogy ott sokakat kiszórtak amikor én voltam,de mégis vannak olyan csoporttársaim akiknek eléggé hallhatóan van beszédhibájuk,mégis ott vannak. Számomra egyébként nem volt nehéz,elsőre meglett szerencsére minden.


A hallgatók,illetve a hökösök is tündériek szerintem javarészt, a legtöbben nyitottak és nagyon kedvesek (az én tapasztalataim alapján :) )

Az oktatók,hát, vegyes, de összességében ők is rendesek,más egyetemekhez képest (amiket hallok) nagyon is!

Ha még van kérdésed,nyugodtan írj (:

2018. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj a zavarásért csak láttam egy válaszod és nagyon nagyon hálás lennék ha tudnál nekem válaszolni egy pár kérdésre. :)

Februárban szeretnék elő-alkalmassági vizsgát tenni az eltén (egyébként óvodapedagógiára készülök) és nem tudom, hogy kell elképzelni ezt az egész szituációt és rettegek. :D

Sokan fogak bent ülni és hallgatni ahogy beszélek vagy énekelek? Ha valaki nem tud szolmizálni akkor biztos a bukás? A beszéd alkalmasságin inkább olvastatnak, vagy kötetlen beszélgetés zajlik? Lámpalázam van és félek, hogy nem fogok tudni megszólalni se. Miket kérdeznek ilyenkor? Nagyon szigorúak? A tesis alkalmasságin miket kell csinálni?

Ne haragudj tényleg, hogy lebombáztalak a kérdéseimmel és előre is köszi, ha válaszolsz. :)

2018. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!