Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom eldönteni hogy mi...

Nem tudom eldönteni hogy mi legyek? Ezek közül melyik legyen?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mi legyek ezek közül mindegyik érdekel és ugy érzem hogyha az egyiket kiválasztom akkor megbánom hogy nem a másikat választottam huh ez furán hagzik de remélem értitek :D

Elsőnek is imádom a kémiát és a fizikát eddig ezeket a szakokat néztem: vegyész,fizikus,orvos és talán biológus. Egyszerűen nem tudok dönteni.Szerintetek melyik éri meg a legjobban?Melyikkel könnyű elhelyezkedni? 19/L



2018. dec. 24. 14:49
 1/3 anonim válasza:
91%
Orvos, betegek mindig lesznek🤷🏽‍♀️
2018. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igaz mindenki azt mondja az legyek és én is nagyon szeretnék az lenni imádok kórházban lenni és segíteni az embereknek(most gyakorlaton vagyok ott) de emellett mégis érdekel a kémia mélyeben mint ahogy egy orvos tanulja. Ahj nehéz nehéz.

Ment a zöld pacsi😊

2018. dec. 24. 17:55
 3/3 anonim válasza:
Orvosin is nagyon mélyen belemennek a kémiába, mélyebben, mint sokan szeretnék. Az orvosi egyetem elég stresszes, sok tárgy, sok vizsga, sok szigorlat, sok tanulással jár. Biológus képzésen is mélyebb a kémia oktatás, mint gondolnád, 4 féléven keresztül 6 kémia kurzusom volt ( nagyon örült neki mindenki :) ). Viszont a biológushoz nem elég csak a szeretet, elszántság is nagyon fontos. Sok szarabbnál szarabb tárgy van, de mind túlélhető. :D
2018. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!