Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Bűnügyi (bűnüldözési) szakáról mi a véleménye azoknak, akik oda járnak/jártak? Lány ként mennyire irreális erre a szakra menni? Illetve pontosan mit takar ez a szak?

Figyelt kérdés

Még van 2 évem érettségiig, de most kell emelt tantárgyat választanunk és nem tudom, hogy van e értelme felvenni bármit is emelt óraszámba, ha ezt a szakot választanám.

Illetve érdekel a szak, de elég kevés fogalmam van arról, hogy mit is takar, mivel nem régiben kezdtem el érdeklődni iránta és eddig soha nem volt róla szó, hogy ezt az egyetemet választanám.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 18. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudok semmit a szakról de ha törit felveszed emelt óraszámba, az a legtöbb szaknál jól jön.
2019. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!