Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szulok! Milyen középiskolaba...

Szulok! Milyen középiskolaba vinnetek az autista jellegu gyermeketeket?

Figyelt kérdés

Nem autista, de vannak olyan dolgai, amik hasonloak. Lassan beszel, sokszor vannak duhkitoresei, sir, megharapja a kezet mert hulyenek gondolja magat.

De egyebkent joindulatu, szivesen segit, nagyon egyutterzo.

Anyam es apam szakgimnaziumba akarja ot vinni. Ez jo lenne szerintetek is?

Debrecenen belul esetleg ajanlhatnatok is iskolat, amit jonak talaltok.



2019. jún. 17. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a jo ég áldjon meg, mi nem ismerjük a testvéredet.

"Autista jellegű" -ok, és? Ettől még akar elit gimnáziumba is járhat. Minden gyerek más. Kati elit gimnáziumba való, Zsuzsi szakmunkasba, Peti 8 osztályos gimnáziumba. A szülők ismerik a gyereküket, ők dontenek.

2019. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez nagyon sok mindentől füg van előnye hátránya ha normális suliba járatod.

De sajnos elfordulhat,hogy bántani fogják én érintet vagyok a dologban sajna tudom.

Ugyhogy ha bármibe tudok segiteni priviben írhatsz.

2019. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hát szerintem szakgimibe nem kellene beíratni, mert ott eléggé proli alakok járnak, meg rengeteg a roma, ők ugye alapból agresszívebbek, kötekedősek, szét fogják szívatni a tesódat, részvétem neki. Ha elég intelligens a tesód, járhat normál, elit gimnáziumba is, már ha felveszik.
2019. júl. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!