Egyetem mellett OKJ?

Figyelt kérdés
Jelenleg végzős egyetemista vagyok, következő félévben diplomázom (sajnos csúsztam egy fél évet), viszont szeretnék jelentkezni szeptembertől OKJ képzésre. Lehet egyszerre két helyen jogviszonyom így?

2019. jún. 24. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, lányom barátnője gyógyszerésznek tanul, mellette csinált szakács/cukrász okj-t
2019. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Minden elismerésem a lányod barátnőjének, az én gyógyszerészhallgató ismerőseimnek élni nincs idejük, nemhogy még OKJ-t csináljanak mellette! :)


Egyébként természetesen lehet két jogviszonyod, ugyanúgy, mintha két egyetemet végeznél párhuzamosan.

2019. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2, előtte elvégzett két évet az orvosin, szóval azért neki az első éve annyira nem volt durva gyógyszerészként :)
2019. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet még mindig szerintem. Én 2014-ben érettségiztem. Egyből bekerültem egyetemre Mérnökinformatika szakra és jelentkeztem esti szoftverfejlesztői okj-ra. 2014-16 jártam okjre. Az egyetemet meg most sikerült elvégezni :D kb 5 év alatt. Nagyon nem volt biztos, hogy sikerül, de szerencsére meglett.
2019. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!