Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a goth életérzés?

Milyen a goth életérzés?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most mit mondjak?

Haláli!

2019. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Pont olyan mint a hippi életérzés, csak goth irányban.
2019. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan darkos-barokkos. De azt ne kérdezd, hogy az milyen.
2019. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudni, a gótok még a középkor előtt kihaltak ;)
2019. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzelj el egy temetést, ahol a koporsót 4en viszik és beragadnak egy forgóajtóba. Na. Nekem mindig ez volt a gothic életérzés. Egy nagy adag sötét humor, szomorú hangulat és összetartó csapat egy banálisan életképtelen csapdában.
2019. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg nem kell szomorúnak lenni, csak gothic scene felvállalja, hogy az világ nem csak happy és képes megküzdeni és megélni a szomorú pillanatokat is.

Engem a zene és a ruhák vonzottak be. Aztán találkoztam szuper jó emberekkel, akikkel addig még soha. Figyelmesek voltak és mély érzelmekkel rendelkeztek, kicsit sem voltak felszínesek, vagy közönyösek.

2019. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A goth életérzés azt jelenti, hogy keresed és megtalálod a szépséget az elvont, furcsa dolgokban. A legjobb kifejeződése ennek az életérzésnek a zene. Goth rock, deathrock, poszt-punk... Ami furcsa hangulatú, témájú, mégis szép és már-már vidám tud lenni.


Robert Smith azt mondta, ez egy küzdelem a fény halála ellen.

2019. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetes voltam, ha valami még érdekel a szubkultúrával kapcsolatban, privátban szívesen leírom
2019. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!