Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz kb. hogy több lesz...

Mikor lesz kb. hogy több lesz a cigány ember, mint a magyar ember Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 11:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8-as cigányvédelmi sipákolást levágsz, a válaszoló tudalanságáról - indulatosaan - beszélsz, cigánykultúráról, mint valami hattalmas értékről, kikéred magadnak ezt az egészet. Majd kancigányokról és szájbavágásról esik szó - 1 íráson belül. Hülye-e vagy? Ja nem, te egy igen alacsony érzelmiintelligenciájú (indulatait fékezni nem tudó) egyén vagy.. Magyarul roma. Látod, hiába vagy tanultabb az átlagnál, a véred az, ami. Ennél parádésabb bizonyítvány, öngól nem is kell ide.
2013. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A rendszer.. a rendszer helyetem fogalmaz. Van ebben valami kiválóság, melynek részleteitől most megkíméllek benneteket, no, de azt akartam erről mondani, hogy nem tetszik! Ha én c|gányt írok, ne roma jelenjen meg a válaszomban! Az nem én vagyok. Az meg, hogy az árnyalni képtelen egyszerű tömeg képtelen kontextusba helyezni egy adott kifejezést, s rögtön és kizárólagosan rasszizmus szintű, pejoratív értelmében látni, azt nem kéne támogatni, énszerintem. Mert ezzel az automatikus átírással paradox módon pont ez történik. Tudom, ez már magas, mindegy. Pejoratív értelemben, kívántam és kívánom és fogom is kívánni használni, igen. De nem beszólásként, nem odamonás vagy rasszizmus-jegyként. Álszentnek és túlmesterkált szofisztikáltságnak érzem a roma verziót.
2013. jan. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hogy mikor lesz az? hm.. 2015-2020 között biztosra meglesz a létszámuk. Ezek 1 év alatt is 2x-re tudják növelni a létszámukat.
2015. jan. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ti miről beszéltek?

2015-ben Magyarország népessége már rég nincs 10 millió fő.

2001-ben volt kb. 1 millió cigány. 2011-re lett 1,5 millió. És ebbe nem számoltuk bele azt a kb 1 milliót, aki félcigány és azt az 500 ezret, aki negyed cigány.

Most 2015-ben minden 5. ember cigány. Ez a valóság, nem az amit a hírekben nyomnak, meg a népszámlálási átverésben. És ez a szám évről évre nőni fog.

2020? 2025? Jó számolgatást mindenkinek...

2015. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 2050 körül. A mi falunkban pl jelenleg 8 újszülött kisbaba van, ebből 3 magyar, 5 cigány, és egy 4 ezer fős településről van szó.


A cigányok szaporulatához képest a magyaroké elenyésző. Egy átlag cigány családban egy párnak születik mondjuk 6 gyereke. Mivel a nagycsalád-szerető értékrendben nőnek fel, így nagy valószínűséggel lesz minimum 3 gyerekük. Azaz: 6 gyerek, 6x3= 24 unoka, és tényleg az alsó határt mondtam.


Ezzel szemben a magyaroknál: egy párnak lesz 2 gyereke, akik mondjuk 30 év körül megházasodnak, s ezeknek lesz 1 vagy 2 gyereke, azaz 2 gyerek: 2x2= 4 unoka.


Persze vannak mindkét oldalon kivételek, de az elsöprő többségnél ez a helyzet, így értelemszerű, hogy 1-2 generáció múlva mi magyarok saját magunkat elpusztítjuk azzal, hogy nem vállalunk sok gyermeket, a cigányok pedig többségben lesznek.


Van olyan cigány értelmiségi ember, aki a cigányok többségbe kerülésére építve Magyarországot "Cigániá"-nak szeretné átneveztetni.


Ezek nem valamiféle jobbikos utópiák, hanem vészjósló tények...

2015. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
40%

Magyarország lakossága 9,5 millió fő. Egyre csökken a lakosság, számold bele azt is a rejtett erőforrásból van 1-2 millió. Rengeteg külföldi él idehaza is. Magyar tiszta magyar max 6 millió van, mert már a magyar csajok is rá szoktak hogy cigány munkanélküli gyerekkel jöjjenek össze aki aztán jól romá veri őket. ( Nővérem is ilyen volt) Ez a igazság.

20-30 év és elég szépen el fognak szaporodni, mert aki magyar és van egy kis esze menekül az országból. Egy magyar csinál 1-2 gyereket max nagy részt van egyet se. A Cigányok kislányok már 14 éves korukba is teherbe esnek. Ők csinálnak 8-10 gyereket amíg te 1-egy kettőt! ötször úgy szaporodnak. Már most se mehet ki úgy a ember a utcára hogy biztonságba legyen. 20-30 év és ebbe az országba kutya állapotok lesznek, ennek az országnak évek múlva nagyon csúnya vége lesz. De nem csak ennek németországnak is, jön a sok muszlim migráns. Európa nagyon meg változik az évszázad felére. Én tervem is az amúgy hogy a amerikai egyesült államokba költözzek 2-3 éven belül, mert idehaza nincs jövőm. Ismerek Diplomás közmunkát havi 52E forintot keres és 32 éves, ez kinek jövő? ez kinek jó?


Azt mondhatom akinek van esze az megy innen elfele úgy is. Itt már nem lesz jobb semmi, eleve a magyar mentalitás is problémás. Volt hogy egy arab segített nekem és egy magyar se mikor budapesten bajba voltam. 100 magyarból egy se állt meg, egy arab jött oda. Ennyit a magyarságról meg a összetartásról. Sok sikeres ember szerint a siker egyik titka ne legyek körülötted magyar, mert magyarnak magyar a ellensége.

2017. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!