Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon megharagudott rám a...

Nagyon megharagudott rám a kolleganőm. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre jött egy új kolleganő dolgozni.Arannyos, meg kedves, de a családi élete borzalom.Mikor látta, hogy én kocsival járok melózni, felvetette, hogy az egyik nap adjam már kölcsön a férjének az autómat, mert kilakoltatták őket, és az apróbb dolgokat elhoznák az enyémmel.Hirtelen nem is tudtam mit mondani, de a végén azt mondtam, hogy nem adhatom, mert a kocsi a férjemé.Ez sajnos nem igaz, de én sem ismertem a férjét, aki elvitte volna az autót, így nem mertem odaadni.Jó, ez annyiban is maradt.A névnapom volt a héten, ilyenkor meghívom a kollégákat, ez másnál is így működik.Ahogy elmentek a vendégek, ez a kolleganőm mondja, hogy mennyiért engedném meg, hogy ide jöjjenek a 3 gyerekével, meg a férjével albérletbe.Sem köpni, sem nyelni nem tudtam.Nagy házunk van,6 szoba, igaz, hogy csak 3-an élünk benne, a fiam, a férjem meg én, de akármennyire is sajnálom, ez nem kivitelezhető.És én nem szeretek senkit megbántani, így még nekem volt kellemetlen a szitu.Szinte földönfutók, szerintem ma holnap hajléktalanok is lesznek, de ez mind a két felnőtt hibája, csak a gyerekeket sajnálom.A férjemnek meg sem merem említeni.És ma láttam, hogy tuti, hogy az utcán vannak, mert annyira ápolatlanul jött dolgozni, hogy az eszméletlen.Nagyon sajnálom, de az én családom nyugalmát nem rúghatom fel.Hogy értessem ezt meg vele?Vagy bunkó vagyok?
2010. júl. 29. 17:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit szeretnék, hogy ha van 3 kiskorú gyereke akkor tuti adnának valahol nekik szállást. Elég érdekes, hogy az miért is nem kell neki?
2010. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig ne érezz bűntudatot! Ahogy egy előző hozzászóló írta, ha a kisebb segítséget elutasítja, akkor így járt. Azért az erőszakosságnak is van határa. Kocsit kölcsönkérni, összeköltözést pedzegetni nem új kolleganőtől szokás.
2010. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Teljesen igazad van nem szabad az ilyenekbe megbízni.Lehet hogy nem is fizetnének albérletet vagy fenyegetnének titeket.Én még csak 14 éves vagyok de tisztában vagyok hogy idegenekben megbízni tilos!
2010. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

ne bízz meg benne.rá fog járni a nyakadra,ha megsajnálod és te fogsz szívni utána.én már szívtam meg így,hasonlóan rossz helyzetben volt egy kolleganőm,és megsajnáltam,/mások is/de kiderült mindenki háta mögött sz..rt kevert,hazudozott,és kihasználta az emberek segítőkészségét,holott tényleg segítettünk neki,ahogy tudtunk,és visszaélt a helyzettel.

ráadásul elpiálta a pénzét meg elherdálta,ilyennek én többet nem fogok segíteni.29/f

2010. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó, udvariasságból nem teheted tönkre a saját családodat. Légy kemény, próbálják megoldani a problémájukat. Szerinted rajtad hányan segítenének, ha nagy bajban lennél?
2010. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!