Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
 101/149 anonim ***** válasza:
95%
Én mindent elmondok anyámnak,Van amit nem de ő nem kérdez kutat ,mer t tdja nem az ő dolga.Együtt megyünk nőgyógyászhoz is,apámmal is ilyen a viszonyom bizalmi egy a normális családbn igy megy.
2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/149 anonim ***** válasza:
95%
Azt tudom,hogy ÉN mindent elmondtam anyámnak,aki csak apámmal élt nemi életet,de soha nem éreztem,hogy titkolóznom kéne előtte,mert nagyon liberális.nem úgy,mint te.
2010. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/149 anonim ***** válasza:
97%

nem de nem is kurv.zzuk le a gyerekeinket, és nem ítéljük el őket ha van magánéletük.

nem az a baj h ő titkolózott, hanem h te úgy érzed mindenről be kéne számolnia, ami magánügy. h utána szemtől szembe is lekurv.zd.

2010. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/149 anonim ***** válasza:
97%
Ha a lányod minősíted, akkor önmagadat is. Ráadásul ráérsz egész délután mindezt megtenni. Nagyon sok klassz véleményt találtam amiből lehet meríteni gondolatokat. Ezzel a hozzáállással egy dolgot fogsz elérni, elhidegül a lányod, elköltözik, nem fog keresni, s talán az unokákat sem fogod látni. Változtass magadon, mert őszinteségért őszinteséget fogsz kapni. Nem vagy nyílt, sem egyenes, ezért az élet így ad hálát.
2010. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/149 anonim ***** válasza:
97%
Én még mindig azon vagyok kiakadva hogy beállítod a lányod rossz k*rvának, cédának, rossz nőnek ( mellesleg nem csinál semmi rosszat) miközben te itt teregeted ki a szennyest több száz, ezer ember előtt az INTERNETEN! Mért nem nyomtatod ki és ragasztod körbe a várost avval hogy milyen rossz lány? Mellesleg szerintem ott ülsz a gép előtt és árgus szemekkel figyeled mikor írhatsz valami mocskosat a lányodra. 14 évesen volt egy barátnőm akit minden második fiú megd*gott most mégis egyetemre jár és gürcöl.
2010. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/149 anonim ***** válasza:
98%

Légy szíves, válaszolj egyetlen kérdésemre.


Te hogyan vársz el a lányodtól úgy őszinteséget, hogy abban a pillanatban terrorizálni akarsz, lek*rvázod, megveted, amint kiderül, más az életfelfogása, mint a tiéd?

2010. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/149 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg arra nevelted a lányodat,hogy csak akkor lehet őt szeretni,ha azt teszi amit elvársz tőle.A fiúk azt várják tőle,hogy lefeküdjön velük,és ő megteszi,mert szeretetre vágyik.Csak azt teszi,amire nevelted.Hányszor mondtad neki,mióta megszülted,hogy "nem szeretlek,nem vagy jó semmire"?
2010. aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/149 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kicsit ellentmondásos a dolog volt egy három éves kapcsolata akkor annak idén kellett vége lennie és közben feküdt még le meg járt x. emberrel?Légyszi ezt magyarázd el.Az meg hogy a naplóját olvasgatod ..inkább le se írom.Érdekes mód én anyuval meg tudtam mindig beszélni midnent és nem feküdtem le 15évesen senkivel.Nem olvastam vissza a kommenteket csak az első párat.
2010. aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/149 anonim válasza:
95%

Kurv@=fizetett szexuális szolgáltatást végző személy


Szerintem nem az de kérdezd meg tőle.A te hibád az biztos mert hagytad hogy pasizzon és valószínűleg a kapcsolatotok sem jó ha titkolta előled a fiúkat.

2010. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/149 A kérdező kommentje:

Na leírom én részletesen, és hibát ejtettem, volt egy kapcsolata ami tartott 3évig, áprilisben ért véget.

Meg a kapcsolat időszakaiban volt szünet, összekaptak elég sürün,akkor volt az a 4 srác 3 futókaland, meg 1 fiú akivel járt is, a szünetek 1-3hónaposak voltak.és így, remélem érthető.Bár lehet én nem fogalmaztam jól.

2010. aug. 13. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!