Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendben alakul az életed?

Rendben alakul az életed?

Figyelt kérdés

Van itt olyan akinek a fontos dolgok összejöttek vagy összejövőben vannak?


Nem gondolok nagyon extra tökéletes életre. Csak ilyesmik hogy van rendes mukája, párja (aki hűséges) családja, vagy tervezett családja, jól megélnek (nem éheznek esetleg néha kitelik egy nyaralásra is), vannak barátai, nincsenek komoly lelki problémái és a külsejével is elégedett korához adottságaihoz képest? Persze mindekinek vannak gondjai, és mindig mindenki a jobbra törekszik, de a legfontosabb dolgok megvannak-e az életetkben.

Ahogy megfigyeltem a környezetem/az ismerőseim mindenhol van vmi probléma. Ha megvan mindenük nem jön össze a gyerek. Ha a család rendben van komoly anyagi gondokkal küzdenek. A nagy szerelmeket elválasztja egy külföldre költözés. stb...

Az egyetlen pozitív példa a barátom családja és mi a barátommal, Nagyon boldogok vagyunk és jólalakulnak a dolgok.

Igazából kiváncsi lennék ti boldogok vagyok? Csak szeretnék hallani biztató történeteket. :)


2010. aug. 17. 23:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
23:30-as sajnálom, hogy így érzed, de még olyan fiatal vagy. még bárhogy alakulhat az életed. Próbálj nyári munkát szerezni ilyesmi és a pénzt félretenni a jövöre, hogy el tudj indulni valamiből ha eljön az ideje. A rossz iskola nem kifogás, te akkor is tanulhatsz, főleg ha van internet hozzáférésed. Szerezz barátokat, akik segítenek ha baj van, és talán próbálj otthon is inkább békét teremteni.
2010. aug. 17. 23:27
 12/19 anonim ***** válasza:

23:16-os vagyok


nagyon köszi, Kérdező, én is ugyanezt kívánom Neked! :)

2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem család (múlt hét péntek óta már öttagú) rendben, meló rendben, bár elég nagy a nyomás, de ennyi pénzért kibírom, barátaim is vannak, a külsőmet pedig, sok munkával, de rendben tartom.

Egy probléma van, a munkám bár nem unalmas és roppant hasznos, de számomra nem az igazi, évek óta csak a pénz miatt csinálom. Még 2 évig szeretném csinálni, aztán elmegyek történelemtanárnak, onnan szeretnék nyugdíjba vonulni.

2010. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az enyém alakulóban van, legalább is remélem, hogy a jó irányba haladok. Azt tanulhatom, amivel majd a későbbiekben foglalkozni szeretnék. Ez nem azt jelenti, hogy most hiper szuper jó az életem (bár nem vagyok egy búvalbélelt emberke), de végre ott van az a bizonyos cél, amiért érdemes tanulnom és amivel majd olyan munkám lehet, amit nagyon szeretnék csinálni.

És persze a kisfiam is szépen cseperedik, ma csodálkoztam rá újra, hogy milyen okos kisfiú, mennyi mindent megért, milyen jól lehet már vele beszélgetni.

Szóval ezekkel a dolgokkal teljesen meg vagyok elégedve, és azt hiszem, előbb utóbb tényleg jó életem lesz (nem mintha most rossz lenne), valami olyasmi, amit elképzeltem magamnak.

2010. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó ilyeneket olvasni, ha valami baj van az ilyen pozitív példák mindig erőt adnak. :)
2010. aug. 17. 23:33
 16/19 anonim ***** válasza:
Minden álmomnak teljesült az ellenkezője.
2010. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mit értesz ez alatt kedves 00:23-as?
2010. aug. 18. 00:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagy álmodozom valamiről, és másnak válik valóra az orrom előtt.
2010. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyedül a párkapcsolatomra mondom azt, hogy jó. 4,5 éve együtt vagyunk, dúl a szerelem. :)

Amellett beteg vagyok, gyógyíthatatlan (pikkelysömör, 5 éve van), apám sokat iszik, anyám már nincs.

Igyekszem élvezni az életet, csak a betegségem el tud keseríteni. :(

20/L

2010. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!