Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondta ezt a lakótársam...

Miért mondta ezt a lakótársam a legjobb bnőmre? Ez nem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Gyors leszek, tegnap itt aludt a legjobb barátnőm, mert a barátja elutazott, nem volt kedve egyedül lenni. Van egy lakótársam, aki a másik szobában lakik, lány. Barátnőm ilyen nagyon szép, barna bőrű, barna hajú lány, csak egy ilyen pántos, rövid hálóing volt rajta, abban aludt. Lakótársam elkezdi nekem, hogy már nem bírja nézni a barátnőmet, mert mikor feljön, mindig így mászkál, ki van mindene és olyan jó nő. Hát mondom fúj, ez hülyén hangzott egy lány szájából. Tök kiakadtam, ez nem gusztustalan kicsit? Rendesen stírölte is a barátnőm seggét. Muszáj volt megkérdeznem, ne harapjátok le a fejemet..Azért ide rakom, mert az olyan családi, hogy "lakótárs", meg mittudomén

20L


2010. aug. 29. 01:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék féltékeny? Mert mint vmi homokos, úgy beszélt a bnőmről? Nem tudsz jobbal jönni? Ha a te haverodra mondana ilyet egy azonos nemű, akkor nem tudom, mit szólnál.
2010. aug. 29. 09:18
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

sürgősen költözz el!


bárki mással jobb lesz a lakótársadnak, mint egy ilyen begyepesedett i*diótával

2010. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Te is beláttad, hogy jó nő a barátnőd. Te miért nem vagy gusztustalan?
2010. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Begyepesedett idióta a jó édes anyád, te szerencsétlen.
2010. aug. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!