Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az ember által elkövethető...

Mi az ember által elkövethető legnagyobb bűn?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 10:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%
az ember maga a legnagyobb bűn
2009. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
miért? hogyan érted ezt, minek az alapján?
2009. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
az embertől fakad az összes bűn és önzősége miatt képes bármit áthágni csak neki jobb legyen,az önzőség miatt pusztul majd el szép lassan a föld is.ez az alapja mindennek,ti is mindennap bűnt követtek el a föld ellen és embertársaitok ellen ugyanúgy,értékrendek ellen,csak a kis világotok szebbe legyen...ez az önzőség visz mindenkit majd kitaszítottság és elfeledettség által a legnagyobb bűnökbe fájdalmai és apátiája miatt vérét ontja majd másoknak.
2009. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ezt honnan idézted a bibliából?és te nem kovetsz el bunt?te nem vagy bunos
2009. febr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
nem,kit érdekel a biblia,az életből és tapasztalataimból szedtem,én is mélységesen bűnös vagyok,mint mindenki más.csak én tisztelem a földet mondjuk,igyekszem neki nem ártani,mert amit az ember a természettel tesz az a legnagyobb bűn.
2009. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
na az más.abban igazad van, hogy az ember tonkreteszi a saját kornyezetét és ezzel egyutt a saját létét is.csak az a baj,hogy ezen mi egy páran nem tudunk változtatni
2009. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet! Szerintem tudunk változtatni!

Gondolj bele, ha Te is elkezdesz "önzetlenül" és a körülötted lévő világról gondoskodva élni, meg én is ezt teszem, akkor a környezetünk (a Tied is meg az enyém is) látja majd, hogy mit csinálunk. És ha egy ember elkezdi követni a jó példát, akkor az ő környezete is látni fogja, hogy ő hogyan él, és aztán az ő példáját is elkezdi követni valaki...és így tovább, és így tovább.

Vagy csak túl naív vagyok?

2009. febr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
szerintem igen, naív vagy.aki nemúgy viselkedik mint a "tobbség" azt bolondnak vagy legjobb esetben "kulonc"-nek tarják.ez olyan mint a jóság.figyeld meg ,ha jót teszel valakivel akkor az idovel majd de rosszal fizet vissza, ha nem teszel semmit vagy talán még rosszat is akkor viszont jobban tisztelnek és becsulnek.addig azt elfogadják míg segítesz , adsz, és a szó szoros értelmében kihasználnak, bolondnak néznek a fejedre nonek aztán pedig már bocsánat a kifejezésért lesz..nak!a mai világban minden fordítva van.
2009. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A hazugság a legnagyobb bűn!Abból ered az összes többi.
2010. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!