Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tartós barátság hogyan alakulh...

Tartós barátság hogyan alakulhat ki? A barátság tartóssága szempontjából mennyire fontos az azonos érdeklődési kör?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hm... nem baj, ha van azonos érdeklődési kör, de nem feltétel szerintem. Pl. mittomén, barátnőm szeret futni, én meg nagyon utálok, el nem mennék... ő másokkal jár futni, ennyi. :)


Szerintem inkább a hasonló gondolkodásmód az, ami számít. Hogy bizonyos dolgokról hasonló véleményetek legyen.

2010. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 25/N egyébként.
2010. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egyetlen közös érdeklődési kör sincs, akkor abból nehezen lesz tartós barásaág. Most képzelj el két embert, akik nem rokonok, és nincs olyan dolog, amit szívesen csinálnak együtt... Akkor mi tartaná őket össze?
2010. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jól mondja az első, inkább az azonos vélemény, gondolkodásmód számít. én azért távolodtam el nagyon sok barátomtól, mert ahogy nőttünk, megváltozott a gondolkodásunk, elég eltérő lett, és már nem éreztem jól magamat a társaságukban. de pl olyannal akivel majdnem 10 éve barátok voltunk. 19L
2010. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó,jellemfüggő,de nálam például mint barátságban,mint párkapcsolatban alapkövetelmény az azonos érdeklődési kör. Csak olyan emberek közt érzem igazán jól magam,akivel van közös téma, az pedig nálam ezen múlik.Olyanok akikkel csak felületesen elbeszélgetek 15 percet,aztán unom a képüket,azok nem barátok, illetve nem valók párkapcsolatban hozzám.
2010. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!