Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan "luxus" dolog,...

Van olyan "luxus" dolog, amirol nagyon nehezen vagy egyaltalan nem tudnal lemondani tobbe?

Figyelt kérdés
Pl. nem tudnal lemondani a fodraszrol, mukormosrol, az autodrol, a mobilodrol stb. Vannak olyan targyak vagy dolgok, amikhez annyira kotodsz, hogy nem tudnal nelkuluk elni?
2010. szept. 18. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Számítógép, internet. Munkámhoz létszükséglet, kapcsolattartáshoz praktikus, kikapcsolódáshoz nem elengedhetetlen, de néha jól jön.
2010. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gép, internet, mobilom, lakás a belvárosban.

De egyébként nagyon sok mindenről nem tudnék lemondani, hál' isten nem is kell...

2010. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Netbook, internet és mobiltelefon.

Na jó a tévémről se szívesen mondanék le.

2010. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gép, net...Szó szerint bediliznék ha nem lenne, de nem vagyok kocka ne értsetek félre. Apám is kijelentette mikor 1 napig rossz volt a gépem (és azon a napon pont itthon voltam pihenni, lazítani), hogy megőrülnék ha nem lenne gépem ezért gyorsan megcsinálta. És ezt halál komolyan mondta nem poénkodásból.

Egyébként telefonról sem, mert bárhová megyek mindig hallgatnom kell zenét kül attól is ingerült leszek ha nem hallgathatok, és telómról szoktam. Talán fodrászról lemondanék, bár túl gyakran nem járok csak fél évente h nézzen ki vhogy vagy ha nagyon muszáj, de már eszembe jutott hogy veszek ilyen ritkító fésűt hogy ne kelljen ezért mindig mennem xD bár ha festetek akkor lehet más lenne a helyzet azt nem biztos hogy meg tudom magamnak csinálni.

17/L

2010. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
internet, tv, családi ház, autó. Ezekre egyszerűen szükségem van a mindennapjaimhoz,a munkámhoz, kikapcsolódáshoz.
2010. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindennapi friss meleg étel, sokszor vacsorára is külön.

Erről nehezen mondanék le. :)

2010. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

laptop, internet, google :D


mobilom is hozzámnőtt, el sem tudom képzelni az életet nélküle.


persze, itt van még a mindennapos forróvizes zuhanyzás, a távfűtés, és a mosógép. bár ezek ma már nem luxuscikkek.


a fodrasz a műkörmös, meg a többi hülyeség tőlem éhen is halhatna, nem igénylem őket :D

2010. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szép ruháimról, inkább élnék tv és net meg mobil nélkül, csak ne kelljen rongyokban járnom.
2010. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!