Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az iwiw vagy a facebook jobb?...

Az iwiw vagy a facebook jobb? Melyiket látogatod inkább?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy az iwiw leáldozóban, a facebook meg jól feljött (a látogatottsági mutatók alapján). Hát nem tudom, nekem a facebook annyira nem jött be. Inkább az iwiw. És Nálad melyik a nyerő(bb)?
2011. jan. 20. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Facebook.
2011. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Facebook. Az új iwiw főleg fostos, a facebook-majmolása miatt.
2011. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Egyértelműen a facebook! 6 éve vagyok az iwiw-en, 1 éve a facebook-on.
2011. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem pld. a Facebook-on van 38 ismerősöm, az iwiw-en meg 540. És nagyrészt nem én jelölgettem be senkit (lusta vagyok az ilyesmihez) hanem ők engem. Ezért nem is értem, hogy akik az iwiw-en megtaláltak, azok a Facebook-on miért nem?
2011. jan. 20. 23:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

egyiket se

én belefáradtam a mások utáni kémkedésbe, és naprakésznek lenni.

2011. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
én az iwiwet szeretem jobban
2011. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre az utóbbi felvetésre lehet, hogy az én esetem a válasz.


Nekem is jóval több ismerősöm volt az iwiw-en, de utáltam is ezt a szitut, hogy jött a kérdés "ismerem-e?" és ja ismertem csak nem kedveltem.


Facecookon barátok vannak, ott tiszta lappal indultam és elhatároztam, nem követem el azt a hibát amit az iwiw-en.

Lehet más is haasonlóan gondolkodik.

2011. jan. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló, mondasz valamit.. Bár én egyiken sem csinálok semmit tul.képpen, csak néha-néha (kb. kéthetente) bepislantok, hogy raktak -e fel friss fotókat, igazából más funkcióját nem használom egyiknek se. Nem kommentelek, nem kémkedek senki után, visznont az tök jó, hogy egy már sok éve elfeledett ismerőst így el lehet érni...akik amúgy már rég a "süllyesztőben" vannak.


Köszönöm a válaszokat, jöhet még, én viszont sajna most beborulok az ágyamba, különben ide dőlök a gépre, és itt talál a reggel. :) Jóéjt mindenkinek!

2011. jan. 20. 23:50
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Facebook.

Nekem is több ismerősöm van iwiwen, de ez nem jelent semmit. Facebook-on pl. nincsenek fent az ismerőseim között a (volt) tanáraim, szüleim kolegái (akikkel talán 10 évesen találkoztam utoljára), meg egyéb ilyen emberek, csak a barátok, meg olyan ismerősök, akiket tényleg ismerek, és nem csak kényszerből. Mármint a tanárokat amúgy biztos nem ismerném, ha nem tanítottak volna, de pl. olyan ismerőseim fent vannak, akikkel régen együtt jártam bulizni, csak most már nem, mert pl. elköltöztem a városból, stb.

A Facebook-on szerintem jobb a tartalmak megosztása, gyorsabban terjednek a hírek és tudnivalók, jobbak a játékok, és ami még fontos, hogy a külföldi ismerőseimet is el tudom itt érni.


Iwiw-re már nem is járok fel, meghagytam ugyan az adatlapomat, de full kamu dolgok vannak rajta, mármint ilyesmi névvel, hogy Kókusz Vanília, meg egy csomó marhaság, képek sincsenek meg semmi. Csak azért hagytam meg, hogy ha valaki esetleg csak ott van fent, és máshogy nem tudok vele kapcsolatba lépni, akkor ott tudjak.

2011. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Facebook közvetlenebb, jobban lehet kommunikálni akárkivel...
2011. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!