Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Falkaszellem a suliban?

Falkaszellem a suliban?

Figyelt kérdés
(Lehet hogy hosszú mind1)az osztálytársaim szinte mindig 1más s*ggében lógnak minden szünetben.sosincs egy komoly verekedés mert elröhögik, vagy ha valamelyik nekem esik akkor se egyedül jön mind1 hogy ki az.vagy ha az egyik kinevet egyből a másikra néz hogy támogassa és nem áll ki teljesen vagy ha beszólok neki egyből maga köré gyűjti a barátait és elvonulnak kb. 30m távra és halkan kibeszélnek vagy ordibálnak 100 méteres távokról
2010. okt. 3. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen választ vársz?
2010. okt. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
véleményt
2010. okt. 3. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Mirol? Ez igy megy, nem vetted meg eszre?
2010. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem
2010. okt. 3. 01:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, h te vagy az osztályban a ......különc gyerek úgymond? tehát mindenki téged b@sztat?
2010. okt. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem csak egy kicsit más
2010. okt. 3. 01:39
 7/11 A kérdező kommentje:
és nem bäsztat senki az régen volt, csak kíváncsi vagyok
2010. okt. 3. 01:40
 8/11 anonim ***** válasza:

hát mert abból, amit írsz, eléggé az jön le....neked esnek, kinevetnek távolról.....hát velem ilyesmi nem fordult elő a suliban annak idején.

Amúgy meg igaza van az előzőnek, ez így megy általában, tényleg furcsa, h nem vetted még észre....

2010. okt. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, az ember is szociális lény, mint a farkasok, úgyhogy vannak hasonló dolgok, főleg gyerekkorban, ahol még nincsenek úgy elnyomva az ösztönök.
2010. okt. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

nálunk is ez megy. én vagyok az egyetlen dark lány a suliban a sok diszkópics@ között. engem is rengetegszer megszólnak, csak az a baj, h ha felhúznak, nem fogom vissza magam. én nekik megyek. rengetegszer volt már, h vérző szájjal, széttépett ruhával értem haza. ez így megy. mindig csoportosan jönnek. fiukkal nehezebb, lányokkal könnyű, mert meghúzom a platinaszőke haját és már visítva menekül xD

de ettől függetlenül, különcnek lenni nem egy életbiztosítás, de sokkal normálisabb társaágba járok, bár csak hétvégén, mert pestre járok dark, goth ismerősökhöz.

2010. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!