Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy néoszerübb...

Mit tegyek, hogy néoszerübb legyek a suliban? 14f

Figyelt kérdés
van pár jó barátom de öket az egész suli menonek tartja meg minden en mit tegyek hogy nepszerubb legyek
2011. aug. 29. 17:28
 1/7 Lollapv válasza:
59%
Oltozz jol, legyel okos es ne streber...ne akarj senkire se raragadni....es legyen sok baratod...legyen sajat velemenyed....ne felj....es beszelj sokat....legyen onallo velemenyed...
2011. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

humorizálj, sportolj(deszkázz vagy kosarazz)

csináltass valami menő frizurát

pl: [link]


vagy :



[link]


a 2. nekem jobban bejön:D


változtass a ruhádon. pl: egy lenge felső. hozzá trotyi gatya meg deszkacipő. ennyi az egész:).

14/L

2011. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia kérdező!

Bár nem ismerlek téged, adnék egy jó tanácsot.

Hogy mit tegyél?

Az ég világon semmit. Légy önmagad. A népszerűség nem jelent mást mint hogy egy csomó kamu barátod lesz akikre nem számíthatsz. Körül leszel véve emberekkel és mindenki "láwolni" fog de ha nyakig leszel a sz@rban akkor senki nem fog kihúzni. Csak azért lesznek veled mert menő vagy. Tapasztalatból beszélek nyugodtan elhiheted.

Nekem összesen KETTŐ igazi barátom van a 400 fős suliban. Az osztálytársaimmal jó viszonyban vagyok a többiekkel semleges a kapcsolatom. Nem "szercsihhkéz" a fél város és mégis jól érzem magam mert igazi barátaim vannak.

Ne haragudj nem akartalak megbántani (ha megtettem) én csak elmondtam a tapasztalatomat.

Szia és sok szerencsét!

2011. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pldául ne fogadd el a második válaszoló tanácsát.. ne nézz ki úgy mint egy b-uzi! légy férfi! légy önmgad! ne menj a többiek után! ne legyél túlságosan feltörekvő. beszélj sokat. légy kedves, udvarias. alányokat tiszteld! ne káromkodj
2011. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó: háát te neked aztán kurv* sok eszedvan mit ne mondjak...:D..

14 éves fiúról beszélünk és nem pedig egy 30 évesről. gondolkodjálmár te észlény.

tiniknél még az a divat.. nem pedig az elegáns meg mindenf*szság.

2011. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" ne beszélj csúnyán "

úúúristen ez fájt.. ;))

2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Naga_Chevalier válasza:

NE


KÖVESD


A


DIVATOT


Mert csak b*z*t csinál belőled!!!



Legyen egy --->egyedi<--- stílusod az kulturált és önmagad között.



Ne légy görény a lúzerekkel, legyél egyenlő mértékben korrekt mindenkivel. Ez utóbbi bejön a csajoknak is, még ha nem is vallják be.

2011. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!