Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőmnek hogyan mondjam...

Barátnőmnek hogyan mondjam meg hogy változzon?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy egy kis sváb faluba él, mindig németül beszélnek ott stb.. Mindig szégyellem amikor elmegyünk buliba és a baráti társaságba úgy beszél mint egy paraszt... nem csúnyán hanem furán, Meg mondtam már neki hogy a külsején is javítson egy kicsit műköröm néha-néha, meg sminkelje magát, erre ő nem tud sminkelni.. ruházatával nincsen gond.. igényesen öltözik. Meg amikor elhívtam moziba hogy mozduljunk ki erre hogy most erre nincsen pénze, én mondtam neki hogy kifizetem erre ő leugatott.. hogy nem kell nincs rá szorulva. Köszönöm a normális válaszokat! 20F
2010. okt. 3. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Kedves fiú! Ha igazán szereted ezt a lányt, úgy fogadod el, ahogy van, ne akard megváltoztatni. Persze hogy tájszólással beszél. Ne bántsd érte, inkább szakítsál még most vele, ha már ennyire szégyelled.
2010. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnek igaza van. ezeket a külsőségeket már akkor is láttad, mikor megismerted és kapcsolatot kezdtél vele. Vagy elfogadod így vagy elengeded. Bár, ha ide leírtad, nyilván zavar annyira, hogy ne tudd elfogadni.
2010. okt. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj belőle plázacicát csinálni... Műköröm meg fesse magát. Egy leány annál szebb minél természetesebb...

A tájszólásról nem tudod leszoktatni, ha erőlteted neki csak idétlenebb lesz.

Lehet kényelmetlen neki, hogy te kell fizesd neki a mozit, én is voltam már ilyen helyzetben, hogy én magamnak akartam fizetni... Ha nagyon szeretnél vele moziba menni, akkor mondd neki úgy, hogy "szeretnélek meghÍvni moziba, szeretném ha eljönnél velem", s ebben eleve benne van az, hogy meghÍvod, és neked kell fizetned...

Ne akard megváltoztatni. Döntsd el most, hogy elfogadod-e olyannak, mint amilyen, vagy inkább váljatok el, de semmiképp se erőltesd reá a megváltozást...

Az nagy baj, hogy szégyelled a barátnődet...

2010. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Műköröm? Tényleg ez a legfontosabb? Ha szereted, akkor mindenhogy szereted! Ha meg nem, akkor ne raboljátok egymás idejét. Nem arról van, hogy trágár, igénytelen, ápolatlan, mert akkor tényleg meg lehetne vele beszélni, hogy próbáljon meg változtatni. Azt szeretnéd benne megváltoztatni, hogy fontos neki a nyelv, a kultúra, amiben felnőtt, hogy olyan a stílusa, ahogy ő jól érzi magát, ami ráadásul csinos, hiszen írod, hogy azzal nincs gond. Bocs, de ha a páromnak az lenne a legfontosabb hogy műkörmöm legyen, akkor nem arra gondolnék, hogy szeret, hanem hogy egy cicababa kell neki, akivel villogni lehet a haverok előtt. Ha ennyire fontosak a külsőségek, akkor válassz egy plázacicát.
2010. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szereted akkor úgy szerteted ahogy van. a beszédstílusán nem hiszem hogy fog (tud) változtatni, aki meg sosem sminkelt és nem is érdekli a dolog az meg nem fogja elkezdeni csak miattad. de ahogy kihallottam a szövegből szerencsére egy magabiztos tudatos lányról van szó aki nem fog mások kedvéért megváltozni. Szerintem keress mst , jobban jártok mindeketten.
2010. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy kellene elfogadd ahogy van.

Hisz így is ismerted meg.Szóval neked kellene megváltoznod még pedig a gondolkodásodon.

Lehet kellemetlen volt neki hogy te fizetnéd ezzel nincs is semmilyen probléma hisz nem használ ki.Az pedig hogy buliba hogy beszél az meg más dolog, hisz ő ezt szokta meg.

Műköröm meg smink???Úristen tényleg ez annyira fontos???

2010. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megismerkedésnél is tudtad, hogy milyen a lány, akkor miért kezdtél el járni vele?

Az szerintem nagy probléma, ha szégyenled...

Ha végképp nincs más megoldás, akkor még most szakíts vele...

2010. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

szerintem ha szép a lány egy kis smink csak javíthat a helyzeten.. a műköröm az tényleg túlzás de a saját körmeit is megcsinálhatja ugyanolyan szépre..

A beszéddel meg sajnos az a baj h ha kiskorától azt hallja akkor egyik napról a másikra nem fog változni.

Véleményem szerint formálni lehet egy embert de megváltoztatni nem.

2010. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a párom előállna egy ilyen ötlettel menne amerre lát. Remélem érted a párhuzamot...
2010. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Műűűűköröm??? :D Szerinted ott kezdődik az ápoltság egy nőnél, ha műkörme van? Hát te nagyon nagy hülye vagy!

Remélem a kiscsaj időben észreveszi, hogy mekkora egy taplóval van dolga, otthagy és keres magának valami normális pasit, aki nem parasztozza le a tájszólása miatt!!!

Felháborított a kérdésed, csak sajnálni tudom szegény lányt!!!

2010. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!