Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnőmnek hogyan mondjam...

Barátnőmnek hogyan mondjam meg hogy változzon?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy egy kis sváb faluba él, mindig németül beszélnek ott stb.. Mindig szégyellem amikor elmegyünk buliba és a baráti társaságba úgy beszél mint egy paraszt... nem csúnyán hanem furán, Meg mondtam már neki hogy a külsején is javítson egy kicsit műköröm néha-néha, meg sminkelje magát, erre ő nem tud sminkelni.. ruházatával nincsen gond.. igényesen öltözik. Meg amikor elhívtam moziba hogy mozduljunk ki erre hogy most erre nincsen pénze, én mondtam neki hogy kifizetem erre ő leugatott.. hogy nem kell nincs rá szorulva. Köszönöm a normális válaszokat! 20F
2010. okt. 3. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress egy másik lányt műkörömmel.
2010. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy tizenéves ne is csináljon műnőt magából. Valamilyen tájszólása mindenkinek van, ha nem is veszi észre.
2010. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!