Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legyen legalizálva a fű?

Legyen legalizálva a fű?

Figyelt kérdés
Ezt azért gondoltam mert például, csávókámmal semmi baj van amíg nem iszik, de mikor már benyelte a hatodik felest elkezdi földhöz vágni a poharakat mindenkibe beleköt,verekszik, és a többi és ez nagyon sok helyt előfordul hogy huhu ittam csomót most kemény vagyok kötekszek ezzel azzal szétzúzom a poharakat, ezért én azt gondoltam múltkor hogy kéne egy új törvény mégpediglen az hogy: mindenkinek muszály lenne elmennie egy felmérésre hogy ő milyen lenne alkohollal, vagy hasonlóak amiből kiderül normális e, ha ugyanolyan nyugodt vagy még lazább marad akkor kapna egy papírt amit felkéne mutatnia hogy jogosult rá, aki pedig nem lenne jogosult rá(mert ő az aki idegbeteg a piától) neki meglenne szabva hogy vehet mondjuk egy napra 3-4 füves cigit és akkor nem lenne balhé nem lenne bunyó, béke lenne, szerintem ez egy ideális ötlet
2010. okt. 4. 22:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

legyen, de a piát se kell feltételekhez kötni.

aki hülye lesz az egyiktől vagy a másiktól, az előbb-utóbb rá fog fázni, teljesen fölösleges a törvényi szabályozás, ennek tetejébe nem is ér semmit, csak az árakat nyomja felfelé.

2010. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
értem én mire akarsz kilyukadni, csak hát aki az alkoholtól még jobb fej lesz lazább az maradhatna annál, aki meg nem az is ihatna de keveset és spangliznia kéne amitől ő is lazább és még jobb arc lesz érted
2010. okt. 4. 22:58
 3/29 anonim ***** válasza:
40%

az én filozófiám onnan indul, hogy mindent legalizálni kéne, korlátok nélkül, mert ne Sz.rf.szú Jóska döntse el, hogy kinek mit szabad tennie magával.


aki paraj lesz például az alkoholtól, annak jó eséllyel leépülnek a szociális kapcsolatai, elfordulnak tőle a normálisabb haverok is, depresszióba zuhan, és halálra issza magát. ha nem ismeri fel időben, és nem vált szert, lelke rajta.

2010. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a holland szabályok szerint. Vagyis kizárólag bárokban lehessen venni, és fogyasztani. És csakis 18 év felett, saját felelősségre. És korlátozni kéne, hogy egy ember egy nap hány füvet szívhat el.
2010. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mondom, hogy augusztus óta Kaliforniában és Svájcban is legális a fűfogyasztás. Rájöttek ugyanis, hogy hiába tiltják, nem károsabb az alkoholnál/sima ciginél, viszont így rettentő összegeket kapnak adó formájában, ami eddig a dealerek zsebében landolt. Szerintem is hülyeség tiltani és mondom ezt úgy, hogy soha életemben nem próbáltam, meg nem is akarom, de azért mégiscsak nevetséges, hogy ugyanúgy tiltott drognak számít, mint mondjuk a heroin... A kölykök mindig is "segédeszközökkel" buliztak, ez sosem fog változni, akkor már inkább ezt, mint a növénytápszer, meg mi a franc, amiket mostanában úgy próbálnak ki, mintha csak ásványvíz lenne.
2010. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez a társadalom még nem érett meg erre (mint sok minden másra sem). Itt mindennel visszaélnek, amivel csak lehet. Mentalitást kellene változtatni, és a legalizálás jönne magától.
2010. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
En nem szeretnem, ha legalizalnak. Igy is barmikor hozzajutok, es van egy olyan jo extra feelingje, hogy "juuuj, en most olyat csinaltam, amit nem szabad, hihihi, milyen kemeny vagyok!", szal nekem igy is jo:)))
2010. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
na majd ha lesittelik az embered, és hónapokig kattogsz mire találsz egy ugyanolyan jót, meggondolod. :P
2010. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Melyik társadalom? A magyarok? Na igen, ennyi elszegényedett, tanulatlan és álszent embert nehéz lenne meggyőzni, hogy így is pont ugyanannyi fű fogy, csak éppen erről nem illik beszélni. Mintha nem lenne jobb mindenkinek, hogy a "nyócker" lakói helyett az állambácsinál landolna a hétvégi bulizók által vásárolt cuccos ára. Az is tény, hogy mindenki ismer olyan családot, ahol az alkoholista férj rendszeresen veri a feleségét-gyerekét, csak mert a pia hatására agresszív lesz, de ki hallott már "fűfüggő" családirtóról..? Inkább üljön le az ilyen, röhögcséljen mindenen békésen, a családja meg nem rettegne, hogy mi lesz, ha hazatér, tudják, hogy max nekiáll Teletabikat nézni, ennyi... :)
2010. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
Ja, aki ért hozzá: mi a fene az a herbál-fű? Olyan gagyi utánzat, mint a herbál ecstasy?
2010. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!