Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legyen legalizálva a fű?

Legyen legalizálva a fű?

Figyelt kérdés
Ezt azért gondoltam mert például, csávókámmal semmi baj van amíg nem iszik, de mikor már benyelte a hatodik felest elkezdi földhöz vágni a poharakat mindenkibe beleköt,verekszik, és a többi és ez nagyon sok helyt előfordul hogy huhu ittam csomót most kemény vagyok kötekszek ezzel azzal szétzúzom a poharakat, ezért én azt gondoltam múltkor hogy kéne egy új törvény mégpediglen az hogy: mindenkinek muszály lenne elmennie egy felmérésre hogy ő milyen lenne alkohollal, vagy hasonlóak amiből kiderül normális e, ha ugyanolyan nyugodt vagy még lazább marad akkor kapna egy papírt amit felkéne mutatnia hogy jogosult rá, aki pedig nem lenne jogosult rá(mert ő az aki idegbeteg a piától) neki meglenne szabva hogy vehet mondjuk egy napra 3-4 füves cigit és akkor nem lenne balhé nem lenne bunyó, béke lenne, szerintem ez egy ideális ötlet
2010. okt. 4. 22:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen legyen,de ellenőrzött módon.(pl.Hollandia)
2010. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Legyen, a kokainnal és heroinnal együtt.
2010. okt. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
ezek azért már nem egy súlycsoportúak
2010. okt. 5. 15:27
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki annyira ostoba, hogy ezekkel tömi magát, annak meg kell adni a lehetőséget, szvsz.
2010. okt. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ellenőrzött módon.
2010. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Melyik xxxxxxx marhának van kényszere erre a kixxxxx pontozgatásra???? Aki nem tud érveket mondani valami mellett, vagy ellene, az nekiáll pontozgatni? Annyira szánalmasak vagytok...
2010. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
hát jah
2010. okt. 6. 17:03
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért is ne? Akkor sem fogyna se több, se kevesebb, de elég nevetséges, hogy egy NÖVÉNYT nem szabad fogyasztani a törvényhozók úri kedve miatt! Esetleg betilthatnák a herbateát is.
2010. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
akik nemértenek egyet a Máríjjá legalizálásával,azoknak szavazójogot sem adnék....
2011. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!