Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent EURÓPAIK...

Számotokra mit jelent EURÓPAIKÉNT élni a világban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nekem szemely szerint nem sokat. En az USA-ban elek es nekem ez a kultura jobban tetszik, mint az europai. Akkor latja az ember, hogy van kulonbseg a ketto kozott, ha mar mindkettot megtapasztalta. Persze olyanok is vannak, akik elnek-halnak az europai kulturaert. Mindenki mas...en nagyon jol el vagyok nelkule.
2010. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
dobhatott volna máshova is a gólya, Európa egy dögunalom
2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
már 3 országban éltem európán belül (magyarországot is beleértve és én nagyon szeretem európát. Mondjuk szeretem a nyüzsgést ezért fővárosokban éltem eddig.szerintem aki azt mondja európa unalmas az csak magyarországon egy kisvárosban élt... :) Örülök hogy európai vagyok és nem is fogok innen elköltözni.
2010. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek. Nem szeretnék most más tájakat leminősíteni, de jól vagyok én itt mo.-n, mégha itt sincs minden rendben. Japán kivétel, oda szívesen születtem volna.
2010. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretem Európát, szeretek itt élni (bár nem bánnám, ha nem Mo-on kéne:S)
2010. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt szerencsém amerikában élni, és nekem viszont az a véleményem,hogy képtelen lennék azt a kulturát megszokni. Ott minden annyira felszines, az igaz, hogy mindenki mosolyog, meg kedves, de másnapra már teljesen elfejetenek..Én ebbl a felszinességből nem kérek.Imádom Europát és Ázsiát is!:)
2010. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy hanyatló civilizáció dekadens, nosztalgiázó tagjának érzem magam, aki még büszke arra, hogy itt lakik, de érzi, hogy ez már a letűnés állapota :/ persze jó lassú a folyamat, de akkor sem tudok szomorúság nélkül gondolni európára, pedig nagyon szeretem és nem szeretnék elmenni innen.
2010. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!