Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha összefognánk, és...

Mi lenne, ha összefognánk, és egyszerűen megpróbálnánk az utcán nem szemetelni?

Figyelt kérdés
Nem kerül semmibe, aztán mégis hatalmasat dobna a társadalom életszínvonalán szerintem.

2023. szept. 14. 09:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
9: baromságokat beszélsz. Amúgy meg a kormany vonta el a pénzeket Budapesttől. Húzd ki a fejed az M1 segglyukából.
2023. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
0%

Igazából Harácsony költötte el Budapest költségvetését hülyeségekre.

Aztán meg a kormányra verik. Jaj hagyjuk már. Ezek mindig is ezt csinálták.

Csóri 4 általános aggyal ülnek a székeikben, maguktól egy értelmes mondatot sem tudnának csiholni.

2023. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

#12: gyerekes vagy ezzel a harácsonyozással.

Tény, ami tény: a kormány iszonyat sok pénzt elvont a fővárostól. Még a Lánchíd felújításának a rá eső részét sem fizette ki, azt is Bp fizette. Ezzel nem tudsz vitatkozni, mert tény.

2023. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Mi az hogy Budapest fizette? Szocikra szavaztam de azért eléggé ellopják a pénzt amit hátra hagyott Tarlós.


Reméltem hogy lesz több szemetes, és többször tisztítják a járdákat.

Reméltem hogy a kutyaszarást betiltják a járdán, zebrán stb.

Reméltem hogy jobb lesz a közbiztonság. De semmi sem lett jobb.


Úgy hogy költözünk Szegedre, ott talán jobb a helyzet. Rolex Laci sem jobb, de hátha.

2023. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14: ellopják? Ezt kifejtenéd, kérlek?
2023. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hogy mi lenne? Hát amíg a társadalom a szemét, a ruhákon lévő hipófoltok, a biciklin lévő lekopott festék és az egyéb jelentéktelen külsőségek eltávolításán dolgozik, elfelejt a valós minőségre, és a belső értékek fejlesztésére koncentrálni, emiatt pedig szép zacskóban leszünk kutyaszarok ahelyett, hogy teszkós szatyorban lennénk értékesek.

Ez történne. Te szeretnél ilyen világban élni?

2023. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

/16


Miért nem figyelnek inkább a valós minőségre, a belső értékekre koncentrálni? Úgy érzem hogy mindenki olyan sült paraszt vagy nem is tudom, ha nem is mindenki de sokan. Sok embernek kilóg a kapa a szájából, egy normális mondatot nem tud megfogalmazni, szöveget értelmezni pedig sehogyan sem megy.


Ha a net kábelt elvágnánk és teljesen megszűnne vagy visszaesne 56kbit sebességre jobb lenne a helyzet?

2023. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#17

Jó, a szavak már megvannak, csak értelmesen kéne őket egymás mellé helyezni. Fuss neki mégegyszer.

2023. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Szerintem sikerülhetne. Plusz az áruházak is nagyban segíthetnék. Pl: nem árusítanának szemetet. Azért szerintem eléggé durva hogy egy 50grammos szalámit egy 13grammos fóliába csomagolnak. Hamarosan szeletenként csomagolják majd?


Itt a multikat kellene úgy megbüntetni hogy esze ágába se legyen ilyen termékeket forgalmazni.


Vissza kell ugranunk 40 évet és üveges palackok és cekker kosár korszakába mert az emberiség trehány lett, a forgalmazók meg tesznek a környezetre? Simán beszüntetném az összes PET palackot. Lennének utántöltők akinek kell aláteszi újratölti és lecsippantják a kasszánál.

Jaj de akkor most mi lenne e szemetet termelő PET palack cégekkel?


Lehetne itt cselekedni, csak mindig is pénz beszél, illetve a lustaság.

2023. szept. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Amit én például nehezen tudok értelmezni, hogy van egy tablettás édesítőszer, amelynek a tablettái egyes kávézókban DARABONKÉNT vannak becsomagolva (ráadásul még nehéz is kiszedni őket). :)
2023. okt. 10. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!