Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha összefognánk, és...

Mi lenne, ha összefognánk, és egyszerűen megpróbálnánk az utcán nem szemetelni?

Figyelt kérdés
Nem kerül semmibe, aztán mégis hatalmasat dobna a társadalom életszínvonalán szerintem.

2023. szept. 14. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem mire gondolsz. Már összefogtunk... Te sem szemetelsz, én se szemeteltem 8 éves korom óta, ő sem szemetelt még soha. Na de mi lesz azokkal, akik nem fogtak össze velünk, és nem látnak értéket abban, ahol mi?
2023. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Jóvanna, azt reméltem, hogy alamuszi módon már a kérdésfelvetés is egy kicsit előmozdítja az ügyet :)
2023. okt. 10. 19:34
 23/24 anonim ***** válasza:

Én még mindig remélem! :)))

És azt is, hogy 21#es válaszom is ezt teszi.. >,< Aztán lehet ők nem is jönnek ide kérdést olvasni, mert hülyének tart minket. :p

2023. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%

Lassan a cukrot is szemenkét fogják becsomagolni :D


Így meg úgy óvjuk a környezetet, aztán 30gramm édességet 15 gramm csomagolóanyagba csomagolnak be :D híres neves Kinder cég :D nesze neked.

2023. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!