Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megpróbálnád beleélni magad a...

Megpróbálnád beleélni magad a helyzetembe?

Figyelt kérdés
Nem vagy már fiatal, sőt már túl vagy a középkorúságon is. Okos, művelt nő vagy, szűk anyagi korlátok között élsz nagyon szerényen. Mik lennének azok a dolgok, melyeket megszavaznál nekem, melyek igazság szerint minden nőt megilletnének. Nem luxus dolgokra gondolok, hanem egyszerű, mindennapi élet-ajándékokra.
2020. jan. 24. 18:17
 1/10 anonim válasza:
43%
Agy
2020. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
töltőtollat, naplót, akvarellpapírt, akvarellfestékeket, ecsetet, tuskészletet- hozzávaló papírt, kalligráfia-készletet, szobrászagyagot, agyagot-korongot-kemencét, varrókészletet-varrógépet, hímzőkészletet, tűzzománc készítő készletet-kemencét mindenből jó minőséget, kellő mennyiséget = * mindent amiből alkothatsz kedvedre *
2020. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

47 lves vagyok. Okos, művelt nő, bár anyagiak is rendben vannak.

Amit megengedek magamnak, és nem kerül egy kisebb vagyonba:

- könyvek.Imádok olvasni. Facebookon több csoport is van ahol könyveket árulnak, de van amikor piacra megyek, és ott veszek pár száz forintért.

- gyógyfürdő. Heti egyszer elmegyek gyógyfürdőbe. 3 órás, pihengetek, lazulok, szaunázni is szoktam.

- Costa kakaó. Férjemmel heti egyszer beülünk a cotába kávézni. Ő kávézik, én kakaót iszom (nem szeretem a kávét)

- Coca cola. Cola függő vagyok, így colára mindig igényem van. Nem iszom soha alkoholt, nem dohányzom, nem drogozok. Colna az egyetlen bűnős szenvedélyem.

-Évi egyszer nyaralás valahol.

Ezek nem luxus dolgok.

2020. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Első! Buta és pimasz vagy, feltehetően fiatal is. Nem sokra mész az ilyen gondolkodással.
2020. jan. 24. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem szellemi-, testi táplálékok jutottak az eszembe.

Például: nyugodt olvasási lehetőség munka után, vagy szabadidőben. Sportolási lehetőség otthon, pl.: szobakerékpár, túrázás, boxzsák-boxkesztyű, futási lehetőség, kerékpározás. meditálás-jóga. Alvási lehetőség. Szépítkezési lehetőség: mani-, pedikűr:), hajmosás, talpmasszázs:). Barátkozás, ismerkedés emberekkel, majd kialakítva fenntartani velük a kapcsolatot. Tanulási lehetőség pl.: távoktatásban. Zenehallgatás. /37F/

2020. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Hogy érted, hogy megszavazni? És mit jelent az, hogy "megillett"? Alanyi jogon, csak mert vagy és lélegzel? Vagy hogy kellene érteni ezt a kérdést? Alanyi jogon annyi jár neked, mint mindenki másnak. Ezt nem befolyásolja, hogy hány éves vagy és milyen nemű.
2020. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm - mondaná a kérdező, ha érdekelné, mit mondunk. Az 1-es kicsit szerény viccére reagál csak. Tehát akkor kiegészítem: ajándékként "több figyelmet a lényegre" adnék, és a lényeges és lényegtelen megkülönböztető képességét.
2020. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5/7-es férfi válaszolónak. Na,látod! Ezek jó része nem jár nekem. /fodrász, masszázs. stb./, noha ezeket éppen szeretném. A bírónő szerint /házastársi tartásdíj per/ tehát ennyi sem járna nekem. Rengeteget olvasok, de mivel súlyos beteg vagyok és egy kis porfészekben lakom falun, nincs is hova kimozdulnom. Még a férjem lakásában való tartózkodásom is veszélyben van, pedig a férjem volt a házasságtörő és azóta is ezt műveli.
2020. márc. 1. 13:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyógyfürdő??? Álom, mint ahogy a szív-és tüdőszanatórium is. Mert - bár utóbbi kettő elvileg ingyenes - pontosan tudom, milyen kiadásokkal járnak.
2020. márc. 1. 13:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Az 5/9-es férfi felvetésére akartam válaszolni.
2020. márc. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!