Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, hogyan...

Miért csinálja ezt, hogyan védekezzek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki mostanában elég furán viselkedik velem szemben. Pl: tegnap is beszélgettünk és egy alkalmi munkámról kezdtem beszélgetni, amivel jó kis pénzt kerestem, erre ő, mintha meg sem hallotta volna, eleresztett egy gúnyos megjegyzést egy állással kapcsolatban, amit nem kaptam meg. Ekkor jöttem rá, hogy már egy ideje ezt csinálja, ha valami sikerül nekem, vagy jól érzem magam, rögtön megpróbál degradálni. Párkapcsolatomról is teljesen elégedett beszéltem, akkor meg jött azzal, hogy mennyire rossz lehetett nekem anno egy régi kapcsolatomban. Egyszerűen megpróbál szerencsétlennek beállítani.


Nektek volt ilyen?


22/F


2010. nov. 9. 09:31
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

11:38


Mondtam már, hogy a kor nem számít, csak a tapasztalatok és a mások baklövéseiből tanulás.

Igen, ez a barát fogalma, segít a költözködésnél, tegye le az óvadékot ha börtönbe kerülsz(szélsőséges példa, de majd visszafizeted) ne álljon ki állandóan melletted, kérdőjelezzen meg, hogy megtudd vajon be tudod e bizonyítani az ellenkezőjét, tudjatok elfilozofálni dolgokon, sörözzetek együtt, bowlingozzatok, de ne legyen az, hogy "megsértődtem" vagy "utállak" és utána már nem is keres, mert ezt nem barátnak hívják.


Párkapcsolat? Folyamatban... vagy nincs, valami folyamatban van valakivel aki annak ellenére, hogy viselkedtem vele megkedvelt, majd kiderül nem tudom, de mégis csak jobb mintha semmi nem történne, mert "élek"..

2010. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!