Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan védekezzek az ilyen...

Hogyan védekezzek az ilyen beszólásoknál?

Figyelt kérdés

Apámnak van egy pár rossz szokása. Ez csak a mostani eset: Evett valamit amihez tejszínhabott is evett.. miután kinyomta a habot persze lenyalja a végét, stb... Próbáltam neki szólni, hogy talán ezt nem kéne, de mindig ehhez hasonló válaszokat kapok: Persze én meg régen örülhettem, hogy kitörölhettem a seggedet, mi?


Most komolyan.. szerintem olyan gyerekesek a szüleim... De valahogy mégis el szeretném nekik magyarázni...


2011. szept. 3. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Majd ha vén magatehetetlen f*sz leszel, örülhetsz, hogy lesz ki kitörölje a s*gged...
2011. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez sajnos nem lesz jó szerintem.. :D
2011. szept. 3. 19:01
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Mi is le szoktuk nyalni, mi bajod van vele? Apád leprás, vagy mi? -.-' Amúgy meg nehogymár a gyerek szabályai szerint kelljen élni... Ilyen nagyképű fiam lenne, hogy a szüleit gyerekesnek tartja, meg még ő akarja meghatározni, hogy mit szabad, és mit nem, nemcsak beszólnék neki... Örülhetsz, hogy egy jó nagy nyaklevest nem kaptál!
2011. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 habibi ***** válasza:
62%
ezt én is utálom, mert tisztaságmániás vagyok (van nálam mindig kézfertőtlenítő), ha meglátok valahol egy szem morzsát, már kiakadok, bármit is kezdek, előtte és utána is kezet mosok, persze könyökig .Az én apám , tesóm is szokott ilyen dolgokat csinálni, de én akkor elmagyarázom neki, hogy lehet hogy kialakulófélben lévő ajakherpesze van esetleg még lappang a szervezetében valamilyen influenzavírus, és így átadhatja nekünk... ilyenkor még tovább filozofálok neki a baktériumokról... Olyan mindkettő mint egy rossz kisgyerek, de már egész jól sikerült megnevelnem őket.
2011. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
91%
én is utálom ha valaki ilyet csinál nálunk a bátyám csinált ilyet csak ö a tejet itta dobozból sokat magyaráztam neki és leszokott róla ja és mindig vetettem külön tejet
2011. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

19:05 - piros kéz


Általában (=jó esetben) a szülők tanítják a gyerekeket erre, hogy ilyet nem illik csinálni.

Akkor talán nekik sem kellene.

Nem hiszem, hogy ez olyan dolog, amit a felnőttnek szabad, de a gyereknek nem.

2011. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Btw, a gyerek kérte, hogy "megcsinálják"?! Nem!

Akkor egy szülő ne jöjjön azzal, hogy ő meg kitörölhette a ...

2011. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19:33, én is mindig ezt szoktam mondani.:D
2011. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Jó dumája van az öregednek , megjegyzem!

Amúgy ha nem tetszik hogy lenyalja ,akkor ha te is akarsz belőle lemosod ügyesen a csapnál.

2011. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
pofozd fel :D
2011. szept. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!