Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szépek...

Szerintetek is nagyon szépek egyes roma csajok?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam nemis egy nagyon szép roma csajt... úgy néztek ki mint vmi hercegnők... de amúgy nem igazán szeretem őket!
2010. nov. 13. 21:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem magyarul beszéljünk, és úgy "cigány lányok". Amúgy én általában a te állításod ellenpéldáit látom nap, mint nap a suliban :-O
2010. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
Bizet Carmenje tényleg csinos roma csaj. És Victor Hugo Esmeraldája is. :P
2010. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Röviden: annyira szépek, mint egy kupac gőzölgő sz@r.


Hosszabban: Gusztustalan az összes. Hánynom kell tőlük.

2010. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szeretem a cigányokat. Nem vagyok rasszista, de nem szeretem őket. De a cigánylányok szerintem még szebbek, mint a magyar lányok. Én szinte csak nagyon szép cigánylányokat láttam eddig. Persze mire felnőnek, nagy seggük lesz és 3 foguk, addigra már nem néznek ki annyira jól. De amíg 25 év alatt vannak, addig istennők.
2010. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
46%
Kíváncsi vagyok merre élnek ezek az "istennők".
2010. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Engem is érdekelne... Ugyanis az itteniek 13 éves korukra már mocskos, kiélt 3,14csák. Undorító az összes!
2010. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Egyes roma csajok? Hát persze. Ha már két szép ilyen van a világon, akkor már igen a válasz.


Egyes Norvég csajok, és egyes Angol csajok, és egyes akármilyen csajok is szépek.

2010. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább a románok között láttam szépeket. Nekik van egy jellegzetes "arckarakterük", valahogy a szemöldökük miatt olyan "ravasz" fejük van, de tök érdekesen néznek ki:D
2010. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Van egy cigány lány a sulimban, normális családja van, dogoznak meg minden, a lány is ad magára, nagyon jól néz ki szerintem és a fiúknak is tetszik.De persze általánosítani nem érdemes, meg a szépség is egy relatív dolog, nincs olyan, hogy csúnya ember, legfeljebb neked nem tetszik.
2010. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szépek. DE! Csak egy bizonyos életkorig. És igen ők jóval korábban érnek, mint az átlag, de hamarabb is hervadnak el.. én még egy roma nőt nem láttam 30 felett, aki jól nézne ki!
2011. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!