Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szépek...

Szerintetek is nagyon szépek egyes roma csajok?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam nemis egy nagyon szép roma csajt... úgy néztek ki mint vmi hercegnők... de amúgy nem igazán szeretem őket!
2010. nov. 13. 21:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Azok a gyerekek "szellemileg" nem érnek korábban. Egyszerűen egy etnikai minta kényszeríti bele őket abba a helyzetbe, hogy amint elérik az ivarérettséget, utódot akarjanak nemzeni. És sajnos, teszik is!


Mindig disztingválok konszolidált, tanult, beilleszkedett, általános normák szerint élő, és (a túlnyomó többséget jelentő) telepi-putris családok között. A konszolidált család felnevel (saját munkájával!) egy-két gyermeket. NEVELI (pallérozza) és taníttatja őket..ettől kezdve, ezek a fiatalok élnek és boldogulnak (vagy sajnos mégsem..), ahogy a korcsoportjuk többi tagja. Őket, akik a "cigány származású magyarok" hagyjuk tehát.


A telepi-putris (javarészt deviáns) családok kislányai belenőnek abba a mintába, amit kapnak. Amint ivarérettek lesznek, a sorsuk megpecsételődik. Nem tanulhatnak, választhatnak saját életutat: szexuális tárgyak..szülniük kell. A legtöbbször erőszakos az első alkalom, amelyet elszenvednek - aztán sorozatban hozzák világra a gyerekeiket. Egy tizenéves utódait pedig ki neveli és tartja el? Ő maga nem. Ráterheli őket a többségi társadalom szociális gondoskodására. Lehet ezt bármifajta kulturális beállítódással igazolni?! Ha egy közösség elvárja a többiektől, hogy egyenrangú felnőttként kezeljék, legalább próbáljon meg tenni érte: elvállalni a felelősségeit saját magáért és utódaiért. Így könnyű ellágyulni egy "egzotikus" kultúra láttára! Könnyű erénynek látni, ami parazitizmus: azt, hogy tizenéves lányok már anyák, 32 évesek már nagyanyák, 44 évesek meg - "dédik". KINEK A KONTÓJÁRA???!!! Azéra, akik törte magát a tanulással, munkahely-kereséssel és - sokszor - végzettségéhez méltatlan munkavállalással. Ezt tudván, lehet lelkendezni, hogy a 11 éves cigány kislány anyja helyett (aki esetleg éppen lopni ment!) anyja a kistestvérnek???!! Fordítva üli a lovat, aki ezt elfogadhatónak, tarthatónak látja!!!!!! Ez, ha a cigányság nem változtat semmin, tragédiához fog vezetni.

2012. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

ma 17:13 ez igaz

ma 20:30 csak nevetni tudok a szánalmadon. Igaz szavad nics csak hülyeséget hordasz össze, mert te utálod őket. Mint írtam igen szép 30 feletti cigánynőt látok ahol dolgozom. Igaz vannak rondák, de ne általánosíts! Sok szép cigánynők is vannak és némelyik jóval szebbek mint egy magyar. Ja és ne térj el a témáról. Mondhatni az egész romaságot felhozod itt miközben semmi köze a kérdező kérdéséhez.

2012. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ezen én is jót nevettem. Áruld már el, ki lágyult el, ki lelkendezett és miről? Mutass már rá, hol írtam azt, hogy az az életforma, amit a cigányok élnek követendő példa és pozitív dolog! Csak leírtam a tényeket, mivel van néhány cigány ismerősöm (a normálisabb fajta). Azt, hogy szellemileg hamarabb élnek olyan értelemben gondoltam, hogy arra nevelik őket, hogy minél fiatalabb korukban képesek legyenek megállni a saját lábukon, minél hamarabb önállósodjanak. Más kérdés, hogy ez pozitív vagy negatív-e - nem kell gondoskodni róluk, viszont így szinte alig van gyerekkoruk. Van sok előnye és hátránya is. Elvből elítélni azért nem kellene, hiszen régen a magyarok is kb. ilyen fiatalon kezdtek gyereket szülni.
2012. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Úg nevelik őket, hogy hamarabb legyenek képesek megállni a lábukon? A MÁS - a többség - lábán talán igen. A zömük az általános iskolát sem végzi el: szakma, diploma nélkül még egy felnőtt korú (20-25 éves) is nehezen áll meg a lábán, nemhogy egy 15 évesen gyereket nemző/szülő kamasz! Miről beszélünk?!!! És "nevelik" őket? Kicsapják az utcára, hadd nevelje az "élet" - vagy kisgyerekként megtanítják arra, hogy kell a nyitott fürdőszoba-ablakon bemászni és kinyitni az ajtót a lopni indult szüleiknek. Nem figyelnek rájuk: nem tudnak kezet, fogat mosni, emberien beszélni a társaikkal, a tanáraikkal (már ha egyáltalán iskolába járnak). Ismétlem: telepiekről beszélek, ők pedig az egész országban ilyenek!


És hogy régen a magyarok is korán lettek szülők? Az lehetséges - de el is tartották a gyerekeiket, vagy ha olyan szegények voltak, hogy nem volt erre módjuk, cselédnek adták őket, fizetségért. Nem, nem és nem. Szánalmas az a vergődés, ahogyan az ún. "kisebbség-védők"(?) tagadják az evidenciákat. Mondom: az ország nem hülye.

2012. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Túl sok híradót nézel! A valóságban nem akarsz élni? Számodra az összes cigány egy kalap:) nevetséges vagy:D Hitler már meghalt kisöcsi!
2012. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

24-es vagyok:


Na akkor, előző, fuss neki mégegyszer - hátha sikerül szöveget értelmezni.

Előrebocsátom: ha hozzám szóltál volna - nem vagyok tv-néző, sem "kisöcsi":DDD, hanem a cigánykérdés alapos ismerője.

Nekifutnod meg azért kell mégegyszer, mert ezek szerint nem olvastad el, amiket egymás után írtam. Az avitt, fals és buta hitlerezésed meg egy petákot sem ér: te is, mint Pityuka, a papagáj, saját ismeretek és gondolatok nélkül a médiában hallott, fajvédő szlogeneket fújod (hacsak nem cigány vagy, mert akkor érthető, de elfogadhatatlan akkor is).

Szóval, tehát: szaladj neki újra. Hátha megérted néhány nap alatt:-)

2012. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"cigánykérdés alapos ismerője"


Hát ezt elkurtad mint Gyurcsány, mert olyan ökörséget állítottál amit saját szememmel látom ellentétét. Szóval elhúzhatsz a jó *****ba és ezzel érthetően fejeztem ki magam. Fingod sincs mit beszélsz kistaknyos gyerek!

2012. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt abbahagyjuk, gyermekem (mert az lehetnél). Szinten alul nem vitatkozom.
2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Tudjátok, miért van az, hogy mindketten a saját szemetekkel láttátok a példákat, mégis teljesen ellentétes dolgot tapasztaltatok? Mert a cigány családok NEM EGYFORMÁK. Ahogyan a magyarok sem. Mindenki másképp él, nem szabad általánosítani.
2012. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
mert az lehetnék?? Hánny éves vagy kisgyerek? Kötve hinném, hogy az lehetnék. Nagy arcod van és az kistaknyos gyerekekre jellemző. Tudod mit veszek le rólad? Szánalmas kis lúzert aki nevetségesen okoskodik. Fárasztó vagy most már.
2012. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!