Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szépek...

Szerintetek is nagyon szépek egyes roma csajok?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam nemis egy nagyon szép roma csajt... úgy néztek ki mint vmi hercegnők... de amúgy nem igazán szeretem őket!
2010. nov. 13. 21:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%
Körülbelül 100 ocsmány cigánylányra jut 1 szép (de csinosnak még ritkábban csinosak, mert ízlésük az nincs), a többi ocsmány, igénytelen, kiélt.
2011. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Igen, szépek. DE! Csak egy bizonyos életkorig. És igen ők jóval korábban érnek, mint az átlag, de hamarabb is hervadnak el.. én még egy roma nőt nem láttam 30 felett, aki jól nézne ki!"


A tököd is elhervad. Ekkora idiótát! Én nem egy 30 felett roma nő vagy legyen cigány nőt láttam és láttam szebbet mint magyar soha. A raszizmus képes torzítani:) A bőrszínétől nem fog hamarabb ráncosodni, max könnyebben észre veszed ahogy a testépítők se véletlen szoliznak. Nem hervadnak a cigányok te gombafej!

2012. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Semmiféle "rasszizmus" nincs abban a megállapításban, hogy a cigány lányok nemileg hamarabb érnek - gyakori a 13-14 évesen már terhes serdülő! - és hamarabb is virágzanak el. Ez egyszerűen azért van így, mert ők északnyugat-indiai származásúak - melegebb éghajlaton pedig természetes ez. A 30+ évesen még mindig szép, jó alakú cigány nő valóban ritka, annál is inkább, mert nagy részük - a férfiakkal együtt - hízásra hajlamos, és általában túl van 5-6 terhességen.
2012. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"gyakori a 13-14 évesen már terhes serdülő!"


Ha egy magyart is 13-14 évesen felcsinálsz az is szülni fog neked és meg a börtön.

2012. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
De náluk a kultúrából adódik, hogy hamarabb érnek, náluk az a szokás, hogy tizenéves kamasz lányok már gyereket szülnek, és már kicsi koruktól fogva erre készítik fel őket, a nagyobb cigánygyereknek odaadják a kisebbet, hogy gondozza stb. Meg ugye a legtöbben olyan körülmények között élnek, hogy gyorsabban öregszik a külsejük (cigi, alkohol, sok szülés stb.) és hát szerintem kár értük, ha egészségesebben élnének, sokkal tovább szépek és fiatalosak maradnának a cigány lányok.
2012. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

20:25-ös:


A 13-14 évesen teherbe eső magyar kislány ritka, mint a fehér holló - és általában nem is tartja meg az egész életét tönkre tehető, becsúszott terhességet.

Ezzel szemben a cigányság körében mindennapos a domborodó hasú tizenéves, következésképp a 32-33 éves nagymama és 45 éves dédapa. A generációváltás mindinkább előre tolódik. 7.-8.-os Romeók és Eszmeraldák maradnak ki az iskolából, mert "élettársi" kapcsolatban élnek...

Erről ennyit.

2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni: sajnos, SENKI sem bünteti börtönnel a cigány pedofilokat..holott a törvény előtt - elméletben - mindenki egyenlő.:(
2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Nem hamarabb érnek és nem hamarabb vénülnek. Ez hülyeség! Azért, mert ők másképp gondolkoznak egy kapcsolatban az hnem jelenti azt, hogy 13-14 évesen b*sznak. Ez óriási tévedés! A romák vagy cigányok ők komolyabbak és nem mint a mai tinik akik lazán veszik a kapcsolatot, mert komolytalanok, ennyi. A másik meg, hogy ismerek 30 feletti cigánynőt és abszolult, de nagyon vonzó teste van. Nem egy vén szatyor ahogy te jellemzed őket. Szóval az én szememben te csak LEVEGŐBE beszélsz.

A rasszizmus undorító dolog! És te belőled nagyon is az beszél.

2012. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ja, a tizenévesen szexuális életet nem élő cigány lányok...Ne komolytalankodj már, légyszíves! Egy telepi cigány kislánynak már 11-1 éves korában nincs nyugta az "udvarlóktól", akik sajnos igen sok esetben közeli rokonok. Érthetetlen, ahogyan egyesek mindenáron el akarják hitetni a fehérről, hogy fekete és viszont. Kérem a cigány válaszolókat, ne tegyenek úgy, mintha a közvélemény nem volna tisztában a (nem beilleszkedett) cigány emberek szokásaival. A "magyar"-név jelentése nem vak és hülye.
2012. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy komolyabbak egy kapcsolatban, a magyar kamaszok csak kíváncsiak, kipróbálnak dolgokat az első néhány kapcsolatukban, csak később jutnak el odáig, hogy a családalapítás és az elköteleződés legyen a középpontban. A cigány kamaszokat viszont, mint mondtam, úgy nevelik, hogy korán családot alapítsanak, náluk már a legelső párkapcsolat is erről szól. Nem csak a putris cigányokról van itt szó, hanem a rendes körülmények között élő, normális cigány családokról is, mert ez a népcsoport nagyon komolyan veszi a népi szokásokat és a hagyományokat. Biológiailag természetesen nem érnek hamarabb, mint a fehér bőrűek, de szellemileg igen, a neveltetésük miatt. Egy átlagos 13-14 éves magyar gyerekre nem tudják rábízni a szülei a kistestvérét, mert nem ért a kisgyerekek gondozásához, míg egy cigánylány ilyen korban már nagy eséllyel édesanya és a saját gyerekét neveli.
2012. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!