Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gáz a zokni szandállal?

Miért gáz a zokni szandállal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem mind az
2010. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok és nem éreztem soha gáznak.
2010. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
a kínai, vékony, harisnya jellegű átlátszó zoknival gáz
2010. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

egyszerűen vmi miatt így terjedt el a társadalomban...néha a társadalmi események nem tűnnek logikusnak :)


csupán azért gáz, amiért pl. a szódásüvegszemüveg, vagy a betűrt ing is kezd az lenni, bár még nem vészes.


Qeri

2010. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ilyen agymosás eredménye, hogy ciki, mert ez ment a tv-ben , az újságokban, a birka emberek meg szeretik ha megmondják nekik miről mi legyen a véleményük.

nem szoktam így hordani, nem szeretem egyáltalán a szandált viselni.

2010. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nem újság írta meg, hogy ciki :)

ez egyszerűen önmagtól kialakult

2010. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűen mert ránézni is rossz :S Ha meglátom, végigfut a hátamon a hideg. Ez az egyik oka, hogy számomra miért gáz, a másik pedig a logika: az ember azért vesz fel szandált, mert meleg van. Ha melege van, akkor mi a fenének a zokni? A lába a szandálban úgyse fog beizzadni, max a talpa, de akkor se segít a zokni. Izzadság miatt csak a zárt cipőbe kell a zokni. Ha meg mégis fázik, akkor szandál helyett miért nem vesz fel zárt cipőt!?!?!?! Ezt szeretném, ha egy zokniszandálos ember megmagyarázná.

Amúgy sok külföldi ismerősöm van, és ők mind ugyanilyen értetlenül állnak eme magyar szokás előtt, és ők is kiakadnak rajta, mert nagyon üti egymást a kettő. Kb. olyan, mintha valaki piros pulcsit venne fel neonzöld szoknyával. :S

2010. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Mert értelmetlen. A szandált azért hordjuk, hogy szellőzzön a lábunk, ergo ezért nyitott. Felesleges felvenni hozzá zonkit, mert ennyi erővel zárt cipőben is járkálthatnánk. Meg mert hülyén néz ki.
2010. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
praktikus a zokni a szandállal, ha anélkül van hordva sokkal hamarabb bebüdösödik, sokkal és akkor lehet kidobni
2010. nov. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem ott is izzad szandálban ahol érintkezik a bőrömmel, és a zokni segít felfogni az izzadságot, sokkal higiénikusabb

újságok nyomatják, hogy gáz meg a média a tv-ben is sokszor nyomatják ezt

2010. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!