Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gáz a zokni szandállal?

Miért gáz a zokni szandállal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Léteznek púderszerű porok, amiket ha az ember rászór a lábára, hátára vagy a hónaljára, nem izzad annyira + vannak nagyon jó lábszag elleni spray-k is. Az nem hiszem, hogy higiénikusabb, ha az izzadt zoknijában tocsog valaki egész nap :S Ráadásul ha nyáron valaki zoknit vesz fel szandállal, nem csak lúzerül fog kinézni, de ugyanolyan melege is lesz, mintha zárt cipőben lenne.

Számomra esztétikailag ez a párosítás ugyanolyan ciki, mint a már említett piros pulcsi+neonzöld nadrág, vagy a romák gigavastag aranyláncai, vagy mű D&G ruháik, az összes nagyon ízléstelen. De ez az én ízlésem, ami ezek szerint egyezik a TV ízlésével (életemben nem hallottam még, hogy a médiában is mondják ezt), akinek ez a kényelmes, hát hordja.

Már csak azt nem értem, hogy külföldön hogy hogy nem izzad annyira egyetlen ember lába sem, hogy zoknit kelljen felvennie a szandálhoz? :P

2010. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Azért az igazi német és egyes lengyel turisták is hordják, valahogy szocreálos stílusa van. Szerintem igénytelenség, 8képesek színes zoknival is felvenni. egy pasi már nem pasi többé számomra: gatyába begyűrt pólóban, zokniszandálban, sportcipő teniszzoknival, és hónaljig húzott nadrágba, már van honnan öltözködni, vannak követhető divatirányzatok, a pénznek az igényességhez már régen nincs köze. Ha egy nő rendesen felöltözik, a pasi is adja már meg neki a tiszteletet azzal, hogy ő is jól nézzen ki. ha meg nő veszi föl, ahhoz már nem tudok mit szólni, (szánalmas)

egyébként most ismét divatba jött, de az legalább valahogy kinéz(Burberry pl.)

2010. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

[link] ja, egyáltalán nem az a német turista fíling...


szerintem lehet gázul is, meg jól is hordani együtt a zoknit szandállal.


vagy csak önmagában a szandált.

2010. nov. 23. 01:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez az új divat sem tetszik. Mindennek van határa, legyünk kreatívak, de ez már sok. Legközelebb az otthonkát hozzuk divatba, vagy mi? Amúgy sem szép minden, ami divatos...Gondoljunk csak azokra a rémes holdjárókra a '90-es évekből! Nekem már akkor is a szőr felállt tőle a hátamon.
2010. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nem új divat, hanem régi.


a holdjárók meg szerintem is undorító.

2010. nov. 23. 11:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Régi? Lehet. Én csak mostanában kezdtem el észrevenni plakátokon, divatlapokban, egyéb ilyen helyeken.
2010. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Régi, utána jött a zokni nélküli, most meg látom mindkettőt.
2010. nov. 23. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!