Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki, hogy én írok...

Az nagyon ciki, hogy én írok rá MSNen?

Figyelt kérdés
Tudom, volt már egy pár ilyen kérdés, de nem tudom mit csináljak. Felvett MSNre egy srác. Eleinte ő írt nekem, de most már nekem kell kezdeményeznem, mert egyszer, amikor vártam, hogy írjon, elment. Azóta én írok neki. És szerintetek ez nem ciki? Vagy mi a véleményetek?
2010. nov. 17. 22:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
21%
De ciki. Holnaptól mindenki át fog rajtad nézni.
2010. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de én annak érzem. És komolyan kérdezem.
2010. nov. 17. 22:15
 3/12 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki! Amikor a jelenlegi barátom udvarolt nekem mindig megvártam h rám-ír e van mikor bejött van mikor nem XD de legtöbbször ő irt rám,de most már én írok rá állandóan :D
2010. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
közeleg már a világvége ha az emberek a legapróbb szir-szar dolgokból is ilyen problémákat csinálnak :(
2010. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak olyan érzés, mintha már nem érdeklődne irántam... Viszont amikor beszélünk, szinte mindenre emlékszik, amit korábban mondtam neki.:)
2010. nov. 17. 22:17
 6/12 Bananina válasza:
Akkor egyszerűen csak az van,hogy lehet,hogy azt hiszi,hogy te éppen csinálsz valamit és nem akar zavarni. Majd ha te ráérsz akkor majd írsz neki és ő majd visszaír neked.
2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, de néha én is úgy érzem, hogy zavarnám. Már tiszta hülye vagyok.:S :D
2010. nov. 17. 22:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Várok még tanácsokat, és az eddigieket köszönöm. Akinek jár, annak küldtem a zöld kezet.:)
2010. nov. 17. 22:40
 9/12 anonim válasza:

Szerintem a kérdésed ciki. Szánalmas hogy ilyesmivel foglalkozol. Látszik hogy semmi önbizalmad. Ne MSN-en pasizz hanem bulizz és éld az életed.

16/F

2010. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
nem, nem ciki. lehet mas dolga akadt, es nem vette eszre, hogy be vagy jelentkezve, de szivesebben beszelgetne veled.
2010. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!