Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » BUDAPESTIEK! Vannak itt még...

BUDAPESTIEK! Vannak itt még olyanok rajtam kívül akik nem nézik le a vidékieket?

Figyelt kérdés

Már többször tapasztaltam hogy néhány budapesti lekezelően bán a vidékiekkel vagy különbnek tartja magát náluk.

de mégis milyen alapon? Például Debrecen/Szeged/Miskolc stb. annyiban különbözik BP-től hogy kisebb. Ott is mindent megkaphatsz amit itt, ott is vannak villamosok/trolik, bevásárlóközpontok, plázák...


2010. nov. 18. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem Budapesten lakok. Csak azt nem értem hogy a budapestiek mért nézik le a vidékieket. Mikor a legtöbbnek a felmenői is vidéki volt. Mert ha azt hiszik hogy vidéken sokkal szegényebbek, sokkal alacsonyabb életszínvonalon élnek akkor nagyon tévednek. Vidéken is vannak gazdagok. szegények és átlagemberek. Ja és nem mindenki a földeken dolgozik,sőt ez régen volt így vagy száz éve szó szerint akkor még tényleg így volt de már 30%a sincsen azokból az emberekből akik a mezőgazdasággal foglalkoznak Magyarországon.Nem azt mondom hogy szerintem Budapest egy olyan város ahol 5 perc alatt kirabolnak, de azért vidéken sokkal nagyobb a biztonság.
2017. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!