Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy szemtanúja voltál tanárok részéről történő testi fegyelmezésnek az iskolában?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 13:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

hát nálunk speciel a negyedikes diák fenyegeti meg a tanárt h lehetőleg sötétben ne fussanak össze az utcán :)


szóval iskola kérdése

2010. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
általános iskolában a tanár meglegyintette-nyilván nem volt fájdalmas, csak nevelő jellegű- az egyik osztálytársamat, mert egy bizonyos igekötős igét használt. a csúnya beszéddel nem volt gond 8. végéig. nem a legyintéstől féltünk, hanem a tanárnő utána következő erkölcsnemesítésétől, hogy elzüllünk stb, ha így beszélünk:D a tesitanár meg rendszeresen "tockossal" jutalmazta mindazokat, akik megtagadták a feladat elvégzését...
2010. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Engem már fegyelmezett meg és joggal.És láttam is ilyet,az szint úgy jogos volt.Manapság az a baj,hogy megkötik a tanárok kezét,már rá néznie sem szabad a diákra,pedig egy körmös nem ártana vonalzóval jó néhány esetben.Az meg,hogy egy jó tanár rendet tud tartani(testi fenyítés nélkül),durván fogalmazva k*rva ritka,mert manapság olyan diákok vannak...Gondolom nem kell részletezni.

18/F

2010. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%
na de előzők, és mi lett volna, ha a kedves szülő meg jól feljelenti a tanárt testi sértés és becsületsértés miatt ? ráadásul ezt munkakörében, kiskorú sérelmére elkövetve ,.... hát azért jogilag durva lehet ám
2010. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14:07

Nem iskola kerdese, hanem kedves szulok, akik nem nevelik gyermekuket. Egy diak, vagy akarki fenyegeti a tanart vagy akarkit? Na ne!

2010. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltennék egy kérdést: Voltál már tanúja annak, hogy a diák megfenyegette a tanárt, hogy megöli, ha meg meri buktatni vagy fel meri hívni a szüleit. Mert én igen. Szóval a diákok sem szentek és nem mindig a tanár a szemét.
2010. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
45%

Nem mindig a tanár a szemét, de a tanár akkor se üsse meg a diákot... érdekes vannak olyan tanárok akik mindenféle erőszak nélkül is rendet tudnak tartani az órán...


17/F

2010. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
62%

Ja, a diák meg ütheti a tanárt, hogy felvegye videóra és beküldje napiszarra, hogy milyen menő? Ennek ellenére sem támogatom azt, hogy a tanár verhesse a diákot. Egyrészt azért, amit ti mondtatok, másrészt meg... logika, ha odáig fajul a dolog, hogy a tanárnak - pl. középiskolában - arra kell vetemednie, hogy megüsse a diákot, akkor nyilvánvaló, hogy a hülyegyerek visszaüt. Lazán visszasuhint, erre a fél kezem tenném. Mert ha megfigyeltétek, akkor ha a tanár elkezd visítani és ordibálni, az egész osztály folytatja, és röhögnek, provokálják. Mert a hangnem felzaklatja őket, ha kiabálnak veled, te is belső késztetést érzel arra, hogy visszaordíts.

A lényeg annyi, hogy a körmös meg az ilyesmik ideje már lejárt, enélkül kell fegyelmet tartani a tanárnak. Kvanehéz, de nem lehetetlen. Nekem van olyan tanárom, akitől még a szr is vigyázzban áll a legrosszabb gyerekben is. Huszonéves és nő. Sosem hallottam még kiabálni...

2010. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
39%

14:31

14:37


na végre azért jön pár vélemény olyanoktól is, akik itt a realitásban élnek

2010. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Lejárt az ideje?Szerintem pont most lenne rá szükség.És sokan verést írtak,pedig ez nem az.Egy nyakas vagy egy körmös nem verés,csak fegyelmezés.
2010. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!