Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és ő is. legjobb barátnök vagyunk már mióta. El akartunk menni együt egy suliba.. mert régen egy suliba jártunk, de egy ideje különváltunk. de azóta is barátok vagyunk. Általában azon bukott mindíg a dolog h egy suliba járjunk, hogy szarok voltak a jegyeim , vagy a szüleim nem engedték.

Most viszont lehetne rá lehetőség.. Viszont én nem akarok, mert egy nap többször is összekapunk kis dolgokon, meg igazából vele máshogyan szeretek lenni mint a mostani sulis barátaimmal. ha elmennéknk abba a suliba akkor jol érzenénk magunkat roszabakk lenének a jegyeink stb. Viszont nagyon félek, hogy elveszítem. és nem az a típus aki megérti az embereket. és azt monta h ha ebbe a suliba nem megyünk el mármint nem tudom meggyőzni a szüleimet akkor vége a barátságunknak és ezt vegyem komolyan. Mert hogy midnig ő hivogatta a sulikat stb. nem szeretnék egyszerűen elmenni a sulibol nem tudok változtatni már nagyon megszoktam a sulimat. igazából 1-2 barátom van onnan azoksem iylen nagyonnagy puszipajtások. Nem szeretném elveszíteni... de nagy rá az esély... Nem akarom szemtől szemben elmondani, mert mondja h mekorát csalódott bennem, és akkor éljük a külön kis életünket.. ő megy akkor az igazi barátaihoz

én meg nem akarom elveszíteni őt. viszont nem akarok vele egy suliba járni.. utálom a változásokat.

Levélben akarom neki megírni, hogy mit is gondolok de ahoz sincs ihletem. segítsetek kérlek.. bocsi h hosszű lett, de nagyon félek.


2010. nov. 21. 18:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igazábol nagyon szeretem. Tenyleg csak a van amikor nagyon nembirom mert amugy ez egyszer a fejehez is vagtam yhogy ha kb igy viselkednek a barataivak ahogy veleme feltehetoleg egy baratja sem lenne. Megmondtam neki es azt mondta h soha tobet ne hivjam vagy irjak neki,,, latja mennyire vagyok fontos neki. En ezt nem igy latom met ha nem lenne fontos akkor rohatul nem tartottam volna enyi ideig ki melete, de az a baj h nem tusok nelkule elni merr nagyon de tenyleg nagyon szeretem,,, es most nagyon egyedul maradtam,,, nincsen senkim,, de komokyan, itt zokogtam maar bo si az Ekezetek hianyi miatt csak mobilrol irok,,,
2010. nov. 22. 00:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Add meg telszámodat, elmegyünk beverünk pár felest, h ne remegjen a kezed, aztán a többi már rajtunk múlik :DDDDD
2010. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én mondtam, hogy ez nem barátnő...

Idővel könnyebb lesz, de jót nem mondhatok, hiszen nekem is volt általánosban legjobb barátnőm, akivel 6-7-8 tájékára nagyon eltávolodtunk és inkább csak barátok lettünk, jó sokáig mart a tudat, hogy másokkal van, de nem bánom, mert vannak új barátaim és egy közülük az, akire pont nem is gondoltam! Fel a fejjel, nem érdemli meg a sírást utána! :)

2010. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább függőség, amiről érdemesebb lenne leszokni.
2010. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

remélem el fog rendeződni a dolog és kibékülünk , de úgy hogy az mind kettőnknek jó legyen

köszönöm a válaszokat midnenkinek ment a pont :)

2010. nov. 22. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!