Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Történt már ilyen veletek?

Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

hogy a munkehelyeteken csináltatok valami hibát és valaki a mtársak közül egyből köpott, bemószerolt benneteket?

hogyan történt és utána ti hogyan reagáltatok erre?


2010. nov. 30. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Bosszút kell állnotok amint lehet.
2010. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, majdnem repültem. De végül ő repült.A felfuvalkodott kis köcsög nőcike, mindig elrabolta más anyagát, más újságból. De rájött a főnök. Mivel engem akart befeketíteni az ő mocsoksága miatt. Jó messzire repült, már Miskolcig is eljutott, innen Békés megyéből.
2010. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:

Mindenhol vannak ilyenek! Próbáld meg túltenni magadat rajta, ne idegeskedjék miatta.

Amúgy meg ne tegyél semmit, csak szép csendben várakozzál. Egyszer ő is csinál majd valami hibácskát...

Akkor jön el a te időd...

Már csak az a gondolat, hogy lenne lehetőséged bosszút állni, már ez is csodálaatos lesz, nem kell neked is mószerolnod.

Egyébként meg, aki dolgozik, az hibát is vét. Ez természeétes, elvégre nem vagyunk gépek. Legközelebb majd jobban odafigyelsz, és kész. Nyugalom!!

2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen hibát?

Nálunk amúgy ilyen nem is lehet, mert megmondom azonnal, ha hibáztam. Szerencsére a főnököm is a "csak az nem hibázik, aki nem is dolgozik" szemléletet követi.

2010. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!