Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki betegen bejön a munkahelyére és 5 emberre köhög folyamatosan?

Figyelt kérdés
Állítólag tüdőgyulladása van, nem is gyenge, mivel vért is köp, vagy mi. Ez szerintem akkora sz.métség meg felelőtlenség, hogy valaki bejön és itt előadja a munka hősét és lehet, hogy befertőz minket. :S
2010. dec. 8. 11:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:
30%

Ez a válasz 68%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:24


Ez jóóó :) :)


Egyébként nekem sem tettszene ha így jönne be dolgozni... magának is árt ám, főleg ha tüdőgyuszi.

Nálam :

előny: egyedül vagyok az irodában..

hátrány: betegen is dolgozhatok..

szóval visszanyal a fagyi... :)

2010. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nem jószántából ment be hanem mert muszáj.

Ti is ahelyett hogy csesztetnétek inkább szólnátok a főnöknek,hogy küldje haza,mert beteg,elég baj ez neki ha már vért köp,szerinted ő is lábon akarja kihordani?

Sajnálom szegényt hogy ilyen munkahelye és ilyen kollégái vannak.Ahelyett hogy itt fröcsögsz inkább beszélj a főnököddel,hogy nagyon beteg engedje haza vagy valami.Emberségről hallottál?

Amugy az én munkahelyemen alapból hazaküldik azt aki beteg,hogy ne fertőzze a többieket,és amikor meggyógyul akkor jön ujra dolgozni.

2010. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem jogos a felháborodásod. Igenis, ha beteg (ráadásul fertőzhet is), akkor maradjon otthon. Elhiszem, hogy félti a munkahelyét, de ez még nem jogosítja fel, hogy mások egészségét (netán életét) veszéleztesse.

Küldjétek haza ti, vagy szóljatok a főnöknek, hogy nem vagytok hajlandók vele egy helyen dolgozni. Ne hagyd annyiban. Ha másképp nem mmegy, akkor jelzés értékkel vegyen fel mindenki szájmaszkot, gumikesztyűt, meg kerüljétek el az illetőt. Se kézfogás, se közös telefon használat.

2010. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
15%

Én úgy tudom, hogy a főnök köteles hazaküldeni ilyen esetben.

A munkahely sem jár jól, ha a másik 5 is lebetegszik.

Neki nem tudod megmondani?

De mondom, szólj a főnöknek, van rá valamilyen szabály.

2010. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Csak pár tény:

Ez egy multi, ahol dolgozik, nem gond ha betegállományban van. Nem akarják kirúgni, a főnök is mondta neki, hogy gyógyuljon meg és pihenje ki magát.

..és ezek után bejön és itt köhög egy csomó emberre.

Én kívánom, hogy minél hamarabb gyógyuljon meg, DE OTTHON.

2010. dec. 8. 11:40
 16/47 anonim válasza:
55%

" A kérdező kommentje:

Csak pár tény:

Ez egy multi, ahol dolgozik, nem gond ha betegállományban van. Nem akarják kirúgni, a főnök is mondta neki, hogy gyógyuljon meg és pihenje ki magát.

..és ezek után bejön és itt köhög egy csomó emberre.

Én kívánom, hogy minél hamarabb gyógyuljon meg, DE OTTHON.

"


Azt hittem ilyen embertelen vagy hogy,azt elvárnád hogy haza menjen de a többi nem érdekel

2010. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk is van, "csakazértis bejövök, lássák, hogy még betegen is melózok" nő, pedig nálunk aztán nem fenyegeti kirúgás. A főnöktől is nagy felelőtlenség, hiszen ha a többit is megfertőzi, az neki mégnagyobb teher lesz, mintha egy embert kéne nélkülöznie.

Tavaly ugyanígy jártam, 5 hónapos terhes voltam, amikor bejött a kolléganőm a legnagyobb járvány közepén lázasan és köhögve, teljesen bepánikoltam tőle.

Persze, az utcán és a buszon is el lehet kapni sokmindent, de könyörgöm, ha nem muszáj, akkor ne keressem már magamnak a bajt és ne kelljen 8 órát egy helyiségben töltenem egy beteg emberrel.

2010. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
75%

de ráérsz...


Nincs dolgod?

2010. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Az első oldalon már leírtam, hogy kb. fél órája idejött a főnök is szépen, kedvesen mondta neki, hogy 10 perc múlva legyen szíves menjen haza és gyógyulgasson. Viccesen mondta azt ami ti is: hogy nem kéne, hogy az egész osztály lerobbanjon.

Erre még mindig itt van és köhög. Pedig már háromszor lejárt a 10 perc.

Ez hihetetlen!

2010. dec. 8. 11:50
 20/47 A kérdező kommentje:
11:50-es! Neked pl. mi dolgod, hogy itt nézelődsz?
2010. dec. 8. 11:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!