Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki betegen bejön a munkahelyére és 5 emberre köhög folyamatosan?

Figyelt kérdés
Állítólag tüdőgyulladása van, nem is gyenge, mivel vért is köp, vagy mi. Ez szerintem akkora sz.métség meg felelőtlenség, hogy valaki bejön és itt előadja a munka hősét és lehet, hogy befertőz minket. :S
2010. dec. 8. 11:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"Azt meg észrevettem, hogy ezen az oldalon kb. 2 oldal után a kérdést feltevőt kezdik el fikázni"

szerintem a 2 oldalon kaptál éppen elég hasznos választ!

szóval ha nem tetszik ne itt szapuld a kollégád, hanem végezd a melódat! -.-

2010. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26

teljes mértékben egyetértek!

2010. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit félremagyarázzátok a dolgokat. A kérdés nem az volt, hogy szimpatizálsz-e a beteggel, hanem hogy nem arcátlanság-e betegen bemenni a többi közé. És erre szerintem egyértelműen megadható a válasz: DE IGEN.

Az már egy másik dolog, hogy boncolgatjátok, hogy biztos félti a munkáját, vagy biztos kevés a táppénz, vagy szerintetek nem is fertőző, vagy a kérdező miért nem dolgozik inkább ahelyett, hogy másokkal foglalkozna. Ezek ugyanis már csak a vélt potenciális okok arra, hogy miért ilyen intoleráns az illető. Lehet, hogy találtok erre elfogadható indokot, lehet hogy nem, de szerintem józan ésszel és min 80-as IQval nem jelentheti ki senki azt, hogy nem pofátlanság ez a többiekkel szemben. Csak szítani akarjátok itt a tüzet, meg okoskodni és leoltani a kérdezőt.

2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én eddigi tapasztalatom az, hogy vannak emberek, akinek mindegy, csak moroghassanak, kikezdhessenek valakit. Ha otthon lenne, akkor valószínű menne a pletyka, hogy már megint lóg, nem dolgozik, bezzeg mi még a halálos ágyunkról is bejövünk. Ha meg bemegy betegen, akkor meg miért nem megy már haza. Azt még mindig nem tudom, hogy eddig is, bement a betegsége alatt, vagy csak ma jelent meg?
2010. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

12:40-es köszi szépen neked is meg mindenkinek, aki normális és nem kötözködő választ adott.

A kolléga betegállományban van és most jött be, de nem kellett neki, "önszorgalomból" jött. Nem kell féltenie a helyét. Ezért nem értettük, hogy miért jön be ha láthatóan rosszul van, ha a főnök is hazaküldi teljes jóindulattal.

Valóban nem az volt a kérdés, hogy szimpatizáltok-e a betegen bejövő kollégával, vagy hogy belém kössetek, hogy miért teszek fel itt kérdést munkaidőben. Itt kb. 80% aki feltesz kérdést, az munkaidőben teszi. Szóval...

2010. dec. 8. 12:44
 46/47 anonim ***** válasza:
NA MILETT?
2010. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:

Megkérdezhetem hogy te munka idődben miért a Gyakori kérdések.hu weboldalára irogatsz??

Anyu örülne ha ülve dolgozhatna mert erős fizikai munkát végez,elfárad kikészül. Te meg a kis irodádbőól mpötyögtetsz hogy "Jajj elkapom a náthát,Úriisten valaki segítsen"

Ha valaki meg, meg meri mondani hogy másnak rosszabb a munkahelye akkor meg jön a hülye dumád..


Most már a a hócipőm tele van az ilyen magas sarkús irodás érzékeny szent lelkekkel.. Térjetek már észhez

2010. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!