Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki betegen bejön a munkahelyére és 5 emberre köhög folyamatosan?

Figyelt kérdés
Állítólag tüdőgyulladása van, nem is gyenge, mivel vért is köp, vagy mi. Ez szerintem akkora sz.métség meg felelőtlenség, hogy valaki bejön és itt előadja a munka hősét és lehet, hogy befertőz minket. :S
2010. dec. 8. 11:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%

11:48 minek mentél dolgozni ha féltetted a babát,van táppénz.

akkor te meg azért is megmutatom,hogy terhesen is dolgozok nő vagy:S

2010. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
20%
Egészségesen azért maradjak otthon és menjek táppénzre, mert vannak olyan barmok, akik betegen is bejönnek? Ezt te sem gondolhattad komolyan...
2010. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
76%
Van aki egyszerűen nem teheti meg, hogy beteg állományba vetesse magát, mert szüksége van a teljes fizetésére. Akkor is, ha ott a munkahelyén esik össze. Ugyanis ha valaki beteg, akkor kevesebb a fizetése. Ráadásul a legtöbb helyen december második felében nem dolgoznak és az a bérkiesés is hiányzik a januári fizetésből. Ha meg a hónap másik fele táppénz, lehet, hogy az már nagyon sokat elvonna a fizuból. Ha aggódsz a babódért, kérj táppénzt, ha neked nem gond a fizukiesés.
2010. dec. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőgyulladás NEM fertőző,csak a tüdőbaj az. De az is csak a lappangási időszakban,amikor a beteg még észre sem veszi,hogy baj van. Nem fog a munkatársad senkit megfertőzni. Ha influenzás lenne,az fertőző lenne,de a tüdőgyulladás nem.
2010. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
De ő betegállományban van és arról jött be itt hősködni és fertőzni!!!!!
2010. dec. 8. 12:03
 26/47 anonim ***** válasza:
73%

eddig nem mondtad, hogy betegállományban van!

ha ennyire zavar, akkor rúgasd ki, ha attól jobban érzed magad! nem tudok már mit tanácsolni, mivel csak a saját véleményedet akarod visszahallani! -.-

2010. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
30%
És az ilyen emberek viszik oviba, suliba a gyereküket akkor is ha nagyon köhög.Én meg izgulhatok, hogy elkapja-e a kisfiam.De ez örök téma sajnos...
2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell mindig szélsőségekben gondolkodni, hogy a megélhetése forog kockán... Valóban van sok ilyen ember, de sokszor olyanokról teszik ezt, akiknél csupán arról van szó, hogy szeret hősködni, vagy unatkozik egyedül otthon.

Ha nekem várandósan gondot okozott volna a pénz kiesés, akkor hogy teszel igazságot? Ki maradjon otthon? Aki beteg, vagy aki egészséges?

2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
83%
Lehet azért ment be, mert te itt lógsz és valakinek a munkát is el kellene végezni?
2010. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03


Én is úgy tudom, hogy a tüdőgyulladás nem fertőző, de az elmúlt 2 hétben 2 dokitól is azt hallottam, hogy igen. Bár inkább szerintem a tüdőgyulladás kísérő betegsége lehet fertőző, és ezért mondhatják, a betegnek, hogy maradjon otthon mert fertőz.

2010. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!